Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Kocaeli

Şehrazat Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Şehrazat Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Şehrazat Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şehrazat Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Şehrazat Organizasyon Hakkında

Sultanlara layık bir kına gecesine sahip olmak ve düğünden önceki son önemli günde tam da hayal ettiğiniz gibi bir eğlence yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir kadın girişimci olarak 2014 yılında kurduğum Şehrazat Organizasyon Kocaeli’nin en büyük ilçelerinden biri olan İzmit’te yer alıyor. O yıldan beri aynı heves ve heyecanla çalışıyor, hep daha iyisi için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Biz diyorum çünkü zaman içerisinde güvendiğim, inandığım ve sevdiğim bir kadro oluşturarak sağlam bir ekibe sahip oldum. Her biri alanında uzman bu ekiple birlikte oldukça kaliteli ve adından söz ettiren işler yapıyoruz.

Kına geceleri başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri ve kadınlar matinesi gibi çok sayıda toplu etkinliği düzenleyebiliyoruz. Fakat sizin bu yazıyı okuma sebebinizi kına geceleri olarak tahmin ettiğimiz için bu konu özelinde daha detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Çok uzun yıllardır geleneklerimizde var olan ve bugün hâlâ büyük bir hevesle kutlanan bu âdeti layığı ile yerine getirebiliyoruz.

Kına geceleri için hayal ettiğiniz ve beklenti içerisinde olduğunuz her şeyi size verebiliriz. Bindallı veya kaftan, yöresel kıyafetli nedimeler, bendirler, davul ve dans şovları, kadın DJ performansçısı, kına tepsisi ve mumu gibi her türden aksesuar, solist, kına töreni ve daha aklınıza gelebilecek her detay bizde mümkün.

Üstelik hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil. Kına geceleri başta olmak üzere; nikah töreni, doğum günü, baby shower, yeni doğan, söz ve nişan merasimi gibi özel günler için hediyelik eşyalar da üretiyoruz. Pek çok çeşit, renk ve modelde hediyeliklerimiz içerisinde dilediğinizi seçebilirsiniz. Parti süsleri ve dekoratif eşya olarak kullanmayı da tercih edebilirsiniz.

Şehrazat Süs Organizasyon olarak bizi tercih ediyorsanız fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kocaeli

Şehrazat Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Çisem & Koray

Düğün Tarihi: 11.08.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kına için anlaşmıştık . Ben bu kadar memnun kalıcağımı düşünmemiştim Belma hanımın ilgisini anlatamam çok memnun kaldım her dakika bana yardımcı oldu ekibindekilerde benimle dans eden kızlarda mükemmeldi beni çok güzel yönlendirdiler iyiki sizi seçmişim .

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.