Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Kocaeli

Düşler Evi Organizasyon

  • Min. Fiyat
    50.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Düşler Evi Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
50.000 TL'den fazla

Düşler Evi Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Düşler Evi Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Gelin hamamı

Düşler Evi Organizasyon Hakkında

Hayatınızda yeni bir başlangıç yaptığınız düğün gününüzde her şeyin kusursuz olmasını istersiniz değil mi? Tüm sürecin doğru yönetildiği ve eksiksiz olarak sunulduğu organizasyonlar için doğru adres; Düşler Evi Organizasyon İzmit olacak. Yılların verdiği bilgi birikimi sayesinde çiftlerin ne istediğini biliyor, tarza ve isteğe uygun bir gece tasarlıyoruz. Düşledikleri gecenin aynısını vaat ediyoruz.

Dekordan başlayarak masa ve sandalye düzenine kadar tüm detaylarla ilgileniyor, harika bir hatıra olarak düğünün hafızalarda kalmasını sağlıyoruz. Eğer siz de Kocaeli düğün organizasyon şirketleri arasından seçim yapmak üzereyseniz bizimle iletişim kurmadan karar vermeyin. Sadece Kocaeli’nde değil İstanbul ve çevre illerde de hizmet verebiliyoruz. Bize adresi vermeniz yeterli. İdeal düğün salonunu bulduysanız sıra geldi salonu güzelleştirmeye!

Tül, balon, şamdan ve sunum tabaklarıyla düğün gününüzü renklendiriyoruz. Çiçek aranjmanlarını da ekledik mi, masalsı bir görüntü elde ediyoruz. Tabii ki ilk olarak düğün konseptinizi belirliyor, beraber araştırma bile yapabiliyoruz. Ben rustik temalı bir konsept istiyorum derseniz gerekli tüm malzemeleri sağlayabiliyoruz. Konsept seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler bulunuyor. Düğün mekânı ise en önemlisi. Otellerdeki balo salonları için ihtişamlı ve gösterişli bir konsept seçerken kır bahçeleri için daha sade ve salaş konseptler tercih edilebilir. Mevsiminde etkisi oldukça büyük. Baharda düzenlenen düğünler için rengarenk masa örtüleri ve çiçekler kullanırken kışın ise beyaz rengin hâkim olduğu bir tema tercih edilebilir. Tabii ki tercihi size bırakıyor, yıllardır düşlediğiniz gecenin aynısını yaratmaya çalışıyoruz.

Profesyonel bir firmayla çalışmak omuzlarınızdaki yükü hafifletecek. Bu yüzden siz de Düşler Evi Organizasyon’u seçebilirsiniz. Yetenekli ve dinamik personelimiz eksiksiz bir davet organize edebilir. Tek yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    KOCAELİ

  • Haritadaki Konumu

    Düşler Evi Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.