• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Pood Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Pood Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pood Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Pood Organizasyon Hakkında

Heyecanınız ve mutluluğunuzu gizleyemediğiniz bugünlerde kına gecenizi de planlamak için hazırlıklara başladınız mı? Bu davetin kusursuz olmasını istiyor ve bunun için profesyonel bir firmayla anlaşmak istiyorsanız, sizi Pood Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz. Gebze kına organizasyon firmaları arasında ilk tercihiniz olduğu için son derece mutlu olacak, benzersiz imkan ve ayrıcalıklarımız ile kendinizi unutulmaz bir gecenin içinde bulacaksınız!

İlkokul arkadaşları olarak yıllar sonra karşılaştıktan sonra ikimizin ihtiyacının da böyle bir organizasyon firması olduğunu fark ettik. Ertesi gün ise Pood Atölye’nin logosunu tasarladık. Kurulma hikayemizin bile son derece keyifli olduğunu düşünüyoruz. Haliyle organizasyonun her ayağında keyifle çalışıyoruz. Ekibimiz ile birlikte işimizi severek yapıyor, hep daha iyiyi araştırma ve uygulamayı hedefliyoruz. Tüm hizmetlerimizde de memnuniyetinizi esas alıyor, yüzünüzü güldürmek istiyoruz. En özel anlarda tercih edilmenin sorumluluğuyla çalışıyor, güveninize layık olmak için her ayrıntıyı sizin yerinize düşünüyoruz.

Aldığımız eğitimler ve sahip olduğumuz bilgi birikimleri gereği dansa son derece önem veriyoruz. Bu yüzden organizasyonlarınızda dans hizmeti vereceksek, bunun kusursuz olmasını istiyoruz. Her detayının planlandığı koreografiler ve sevdiklerinizi büyüleyecek görsel şovlar ile hayatınızın bu anlarını unutulmaz kılmak istiyoruz.

Peki kına gecesi paketlerinizde ne gibi hizmetlerimiz bulunuyor? Öncelikle bu geceyi yöneten deneyimli koordinatörlerimiz her ayrıntının üstünde duruyor. 3 farklı dans gösterisi, 4 kişilik dans ekibi, misafir karşılama masası, kına tahtı, geline özel yelpaze, mekan süsleme, masa ve sandalye giydirme, 15 adet zilli tef, 10 adet mendil, neon ve ışıklı aksesuarlar, volkan, konfeti, köpük ve daha saymakla bitmeyecek imkanlar sunuyoruz. Bu sayılar organizasyonunuzun büyüklüğüne göre de değişiklik gösteriyor. Avantajlı olacağınız bir diğer konu ise fiyatlarımız! Bu paketleri Kocaeli kına organizasyon paketlerinden çok daha uygun fiyatlar ile sunarak gelin adaylarımızın mutluluğunu bu konuda da sağlıyoruz. Pood Atölye olarak hem zevklerinize hem de cebinize hitap edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Eğer organizasyonu yönetme süreciyle ilgili bir şeyler sormak ve hakkımızda daha çok bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Mutluluğunuzu tasarlamak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

  • Adres::

    Hacıhalil Mah. Çeşme Cad. No:27 K:4 D:2141400, Gebze/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.