Özkurt Organizasyon

E-posta Gönder

  • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Özkurt Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Özkurt Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Özkurt Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Özkurt Organizasyon Hakkında

Kına gecelerini farklı bir konseptte kutlamak isteyen çiftleri Yaren by Özkurt Organizasyon’la tanıştıralım. Profesyonel ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca organizasyonlarda hizmet veriyor özel günlerinizi şölene dönüştürüyoruz. Kocaeli İzmit’te sizlerleyiz. Her biri alanında tecrübeli ve yaratıcı kişilerden oluşan kadromuzla kusursuz bir hizmet almanız için büyük çaba harcıyoruz.

Siz özel hazırlık ve düğününüzle ilgilenirken kına gecenize vakit ayıramayabilirsiniz. Günümüzde oldukça detaylı bir organizasyonla kutlanın bu günü sizin için planlıyoruz. Hayatınızın en özel gününü kusursuz yapmak için tüm seçenekleri beğeninize sunuyor ve he konuda destek oluyoruz. İsteklerinize göre şekillenen size özel olarak hazırladığımız konseptlerle kına gecenizi unutulmaz bir eğlenceye dönüştürüyoruz.

Her bütçeye uygunluk gösteren kına paketi fiyatlarımızla da tercih edilen bir adresiz. Sağladığımız hizmetlerden bahsedecek olursak;

-Kına mekânınızı belirlediğimi konsepte uygun olarak süslüyoruz. Davetli masa ve sandalye süslemelerinden, mekân giriş dekorlarına kadar her şeyi özenle hazırlıyoruz. Mekânın en güzel köşesine de tek ve çift kişilik lüks kına tahtını yerleştiriyoruz.

-İhtiyacınız olan tüm aksesuarlar Özkurt Organizasyonda! Nedime bilekliklerinden, kına tepsisi ve kına mumuna, pullu mendillerden gelin ve damat yüz örtüsüne kadar eğlence ve merasiminizde kullanacağınız tüm ekipman ve aksesuarları temin ediyoruz.

-Kına ekibimizin dans şovları eşliğinde dans etmeye doyamayacaksınız. Kostümlü ekibimiz kına gecenize özel dans gösterileri hazırlıyorlar. İsterseniz size özel olarak hazırlayacağımız koreografiyle de kına gecenizde konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Profesyonel orkestra ve DJ performans eşliğinde güncel kına müzikleri ve hareketli şarkılarla da kutlamanızı farklılaştırıyoruz.

Kocaeli İzmit kına organizasyon firması arayışındaysanız ve kına gecesi paket fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Güler yüzümüz ve hizmet kalitemizle o özel günde yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.