Kınaliçe Organizasyon

2 Yorum

E-posta Gönder

  • İzmit, Kocaeli.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

Kınaliçe Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Kınaliçe Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kınaliçe Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kınaliçe Organizasyon Hakkında

Kınaliçe Organizasyon olarak Kocaeli’ndeki kına organizasyonlarına yeni bir soluk getirdik! İzmit’te hizmet veriyor ve kusursuz bir organizasyonu sizinle buluşturuyoruz. Geleneklerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizi konsept bir eğlenceyle kutlamak istiyorsanız size ve konuklarınıza akıllardan çıkmayacak bir organizasyon deneyimi yaşatıyoruz.

İzmit kına organizasyonları için çiftlerin tercih ettiği adreslerden biri olan Kınaliçe Organizasyon profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla şölen tadında bir eğlence için sizlerleyiz. Bizce kına geceleri düğün sürecinizin en eğlenceli organizasyonu. Dans şovları hazırlanıyor, konseptler belirleniyor ve rengarenk mekân süslemeleri yapılıyor… Biz de bu süreçte isteklerinize en iyi cevabı alabilmeniz için özenle çalışıyoruz. Yaratıcılığımızla kişiye özel konseptler geliştirerek tasarlayacağımız bu günde kusursuz bir eğlenceyi sizinle buluşturmak tek amacımız!

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için isteklerinizi dinlemek üzere ilk görüşmemizi yapıyoruz. Edeceğimiz hoş sohbet esnasında tarzınızı anlıyor, belirlediyseniz de konseptinizi öğreniyoruz. Konseptiniz konusunda kararsız kalıyorsanız sizinle tecrübemizi paylaşıyoruz. Osmanlı saray konsepti, Hin konsepti ve özel konseptler hakkında size bilgi veriyoruz.

Kına mekânınızı organizasyonunuzun temasına göre hazırlıyoruz. Lüks kına tahtını mekânın en gözde köşesine konumlandırıyor, üzerini cibinik etrafını ise yer minderleriyle süslüyoruz. Davetli masa ve sandalyelerinde de temanıza uygun renk ve tarzda süslemeler yapıyoruz.

Bu değerli gün için tüm ihtiyaçlarınıza Kınaliçe Organizasyon’da en iyi cevabı bulabiliyorsunuz. Siz kendi hazırlıklarınızla ilgilenirken bırakın tüm ekipmanları biz hazırlayalım. Kına merasiminiz için; kına tepsisi, gelin damat yüz örtüsü, yaş ve kuru kına eğlenceniz için; tef, yelpaze, nedime bileklikleri ve kostümleri başta olmak üzere tüm her şeyi size özel olarak hazırlıyoruz. Dans ekibimiz de özel koreografileriyle kına gecenizde size ve konuklarınıza eğlenceli dakikalar yaşatacak!

Gönlünüzce eğleneceğiniz bu gece için de belirlenen İzmit kına organizasyon fiyatları her bütçeye uygunluk gösteriyor. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilir, kına paketlerimiz hakkında detayları öğrenebilirsiniz.

İletişim

Kınaliçe Organizasyon Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

4,8

Kalite

Personel

İletişim

Seda & Murat

Düğün Tarihi: 04.06.2022İlgisinden dolayı bu firmaya çok teşekkür ederim unutulmayacak bir organizasyon oldu

Eda & Ceyhun

Düğün Tarihi: 28.10.2021Nagihan hanıma sonsuz teşekkürler kına gecem çok güzeldi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.