Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Kocaeli

Kaptan Medya Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

Kaptan Medya Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Kaptan Medya Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kaptan Medya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kaptan Medya Organizasyon Hakkında

Kına geceniz için sunduğumuz birbirinden güzel hizmetler eşliğinde, unutulmayacak kadar güzel bir masalın prensesi olmaya hazır mısınız? Kaptan Medya Organizasyon olarak, isteklerinize önem veren yetenekli bir ekibe sahibiz. Bu ekibimizle kına gecenizde sizi mutlu etmek, eğlendirmek ve tüm dostlarınızla keyifli anlar yaşamanızı sağlamak için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Peki bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle ilk olarak size kısa bir bilgilendirme yapıyoruz. Daha sonra da hem sizi daha yakından tanımak hem de hizmet detaylarını anlatmak için bir ön görüşme tarihi belirliyoruz. Görüşmemiz sırasında kına gecesi konseptinizi belirlemekle işe koyuluyor, daha sonra ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kına paketlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Bu paketlerimizden bütçenize göre dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Kına paketlerimizde şu hizmetler yer alıyor; son zamanlarda çoğu gelin adayımızın tercih ettiği Hint kınacısı hizmetimiz bulunuyor. Bunun dışında davul şov, kına ekibi, kına mumu, kına müziği, kına süslemesi, kına takımı, kına tepsisi gibi aksesuar ve imkânlara Kaptan Medya aracılığıyla sahip olabiliyorsunuz. Kına gecesi organizasyonu konusunda tecrübeli olan ekibimizin, kına gecenizin baştan sona akış planını da yaptıklarını söyleyelim.

Kına organizasyonlarına getirdiğimiz yeni bakış açımız ve konseptlerimizle o değerli geceyi eşsiz ve unutulmayacak hâle getireceğimizden eminiz. Mekân süslemesinden ikramlara, dans gösterilerinden kına müziğine geniş hizmet yelpazemizden yararlanarak stressiz bir süreç geçirebilirsiniz. Kısacası siz ne hayal ettiklerinizi bize söyleyin ve hiçbir ayrıntıyı düşünmeden bu değerli günün keyfini çıkarın.

Eğer Kaptan Medya Darıca firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Form dışında sayfadaki telefon numarası üzerinden de bizimle iletişime geçebileceğinizin bilgisini verelim.

İletişim

  • Adres::

    Bağlarbaşı Mah. İstasyon Cad. Sümer Palas Apt. No:136/A Darıca / Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.