İnci Hayaller Organizasyon

0850 532 81 34

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

İnci Hayaller Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

İnci Hayaller Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

İnci Hayaller Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına takımı, Kına töreni

İnci Hayaller Organizasyon Hakkında

Kına gecesi İnci Hayaller Organizasyon farkıyla şölen tadında kutlamaya hazır mısınız?

Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına geceleri düğün kadar değerlidir. Düğün organizasyonunuzla ilgilenirken zaman ayıramayabilirsiniz. Biz de sizin için bütün detayları düşünüyor, bu tatlı telaşınızı hafifleterek kına gecenizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Bol kahkahalı, rengarenk ve sultanlar gibi hissedeceğiniz bugünde organizasyon gerçekleştireceğiniz mekânı özenle hazırlıyor ve kına gecenizi organize ediyoruz. İşimizi çok seviyor gün sonunda sizin mutluluğunuzla sevinç doluyoruz.

Planlama sürecimiz ve hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse;

-Öncelikle belirlediğiniz bir konsept var ise tarzınıza uyarlıyor ya da size konsept önerileri sunuyoruz. Osmanlı, Hint ve modern tarzda bir kına organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz.
-Farklı tarzlarda ve değişik renk seçeneklerimizle kişiye özel kaftan ve bindallıları beğeninize sunuyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmez kostümlerinden olan kaftan modellerimize bayılacaksınız. Her kadının içerisinde güzel göründüğü kaftan modellerimizle de fark yarattığımızı düşünüyoruz.
-Konseptinizi belirledik, kaftan modelinizi seçtik şimdi de kına gecelerinin sembolü hâline gelen kına tahtında sıra. Cibinikle kına tahtının üstünü, minderlerle de tahtın etrafını süslüyoruz.
-Kına töreni esnasında davetlilerinize dağıtmak üzere tef, bel kemeri, yaş ve kuru kına ve çerez ikram ediyoruz. Kına tepsinizi ve mumlarımızı özenle sizinle beraber seçiyoruz.
-Alışılmışın dışında bir kına organizasyonu gerçekleştirebilmeniz için kına ekibimiz farklı kültürlerin danslarını sizin için gerçekleştirerek gününüze neşe katıyorlar. Eğlencenizi ikiye katlamak istiyorsanız davul şov hizmeti de veriyoruz.

Kocaeli kına organizasyon firmaları arasında tercih edilen bir adres olmanın gururu içerisindeyiz. Kalitemizden ödün vermeyen güler yüzlü çalışma prensibimizle yıllar geçse de dillerden düşmeyen bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Telefon: 0850 532 81 34
  • Adres:

    Körfez Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İnci Hayaller Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.