Goncam Organizasyon
  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Goncam Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Goncam Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Goncam Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Goncam Organizasyon Hakkında

Kına seremonileri evlilik sürecinde her gelin adayına farklı bir heyecan yaşatır. Kimi modern tarzlarla düzenlenen bekarlığa veda partisinde kına ritüellerine yer vermeyi tercih eder, kimi de geleneksel esintilerle eğlenceyi tasarlar! Tasarım sürecin bazı zorlukları ve dikkat edilmesi gereken konuları vardır. Bu yüzden birlikte çalışacağınız kına organizasyon firmasını doğru seçmelisiniz. Her anınızı eğlenceli kılacak ve en küçük bir stres yaşamanıza mahal vermeyecek bir ekip arıyorsanız, Goncam Organizasyon Kocaeli’nde sizi bekliyoruz!

Kusursuz eğlence için gecenin tasarımına kına köşesi ile başlıyoruz. Renk seçenekleri ile taht kurulumunu yapıyoruz. Sultanlara yakışır kına köşesinde; 2 adet taht pufu, 2 adet nedime minderi, kına sehpası ve halı ile dekorasyonu tamamlıyoruz. Mekanın en şık köşesinde yer alan tahtın iki yanında beyaz bahar dalı ağaç modellerine de yer verebiliyoruz. Renk seçimlerinizle uyumlu mekan dekorasyonu, konuklarınız için masa ve sandalye süslemeleri de yapabiliyoruz. Küçük aksesuarlar, renkli tüller ve kına hediyelerini masalara yerleştiriyoruz. Bu arada salonun girişinde karşılama panosu ve 2 adet nedime ile ikram sunumları da yapıyoruz. Gelin yolu dekorasyonu ile mekanın her köşesinde özenle yapılan hazırlıkları tamamlıyoruz.

Eğlence ve kına ritüelleri sırasında kullanılacak malzemeleri de temin ediyoruz. Bunların arasında en önemlisi gelinlerimiz için özel model ve renk seçenekleri olan kaftanlar. Yüz örtüsü, el gülü ve isminizin yazılı olduğu renkli tüllerle süslü tefi de hazırlıyoruz. Ayrıca konuklarınız ve nedimeleriniz için belirli sayılarda; el gülü, mum, tef, taç, aksesuar, zilli kemer, halay mendili, özel karton baskı maskeler, parmak zili gibi pek çok kına eşyasına ‘eğlence masası’ olarak tasarladığımız köşede yer veriyoruz. İsteğinize bağlı davul şovlar ve kına ritüelleri için düzenlemeler yapıyoruz.

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için Goncam Organizasyon ekibiyle tanışmalısınız. Kocaeli kına organizasyon paketleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak isterseniz, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

  • Adres::

    Mimarsinan Mah. Menderes Cad. No:49A 41800 Körfez/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.