Dila Organizasyon & Tasarım

E-posta Gönder

  • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Dila Organizasyon & Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Dila Organizasyon & Tasarım Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Dila Organizasyon & Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Dila Organizasyon & Tasarım Hakkında

Özel günleriniz için göz alıcı bir ortam oluşturmak isteyen çiftlerimize hizmet verdiğimiz Dila Organizasyon İzmit’te beklentilerinizin karşılandığı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda konseptler oluşturarak kına gecesi, söz, nişan, baby shower, sünnet, doğum günü partisi ve diğer tüm kutlamalarınızda size eşlik ediyoruz.

Profesyonel, tecrübeli ve işini seven bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla önceliğimiz her zaman mutluluğunuzu sağlamak oluyor. Kişiye özel hazırladığımız konseptlerde kullandığımız aksesuarları da isminize özel olarak kişiselleştiriyoruz. Sektörde moda olan trendleri de yakından takip ederek çalışmalarımızda isteğinize bağlı olarak yer veriyoruz.

Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Davetli sayınız doğrultusunda hazırlıklarımızı yapıyoruz. Yaptığımız hizmet içeriklerimizden bahsederek size hazırlayacağımız konsept detayları üzerine konuşuyoruz. Mekanı da inceleyerek hangi alana aksesuar konumlandıracağımıza karar veriyoruz.

Kına gecelerinizde sizinle ilgilenmesi ve eğlence boyunca renkli dans gösterileriyle pisti hareketlendirmesi için nedime kızlarımız bulunuyor. Hem sizin kıyafetinize hem de birbirleriyle uyumlu giyinen nedimelerimizle gelin çıkışınızdan itibaren gece boyu birlikte vakit geçiriyorsunuz. İkram, kuru kına ve hediyelik dağıtımı konusunda da size yardımcı oluyorlar.

İstediğiniz renk ve modelde seçtiğiniz tahtı mekanın en göz alıcı yerine konumlandırıyoruz. Nedime minderleri ve tüllerle süslediğimiz tahtınızda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kına yakma töreni ve törene eşlik eden müziklerle unutulmaz bir eğlence yaşamanızı sağlıyoruz. Davul ve tefli dans gösterilerine eşlik eden konfetilerle şölen havasında bir atmosfer oluşturuyoruz.

Siz de İzmit kına organizasyon şirketleri arasında beklentilerinizi karşılayacak bir yerle çalışmak istiyorsanız hizmet içeriklerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra lütfen “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    Ömerağa Mah. Öztalay Pasajı Fethiye Cad. No:87 İzmit/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.