Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Kocaeli

Day & Night Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Day & Night Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Day & Night Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Day & Night Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Day & Night Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün eşsiz miraslarından biri olan kına geceleri, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirmek ve doyasıya eğlencenin tadını çıkarmak için harika bir fırsat niteliğinde oluyor. Düğününüzden önce tatlı telaşınızı üzerinizden atabileceğiniz bu özel gecede size, kusursuz bir organizasyon imkanı sunuyoruz! Kocaeli kına organizasyon firmaları arasında; Day & Night Organizasyon ailesi olarak, siz değerli özel gün sahiplerimizin hayallerindeki geceyi gerçeğe dönüştürüyoruz!

Kına geceniz için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Nasıl bir organizasyon düşlediğinizi anlatmanızı istiyoruz. Sade veya gösterişli olması fark etmeksizin, her çeşit kına gecesi etkinliğinizi mükemmel bir şekilde yerine getirebiliriz. Geniş ürün yelpazemiz ve deneyimimizle birlikte size, unutamayacağınız bir gece sunuyoruz! Hayallerinizi öğrendikten sonra, hangi mekanı tercih ettiğinizi de soruyoruz. O gün geldiğinde, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklarımıza başlıyoruz.

İlk olarak, davetli sayınıza göre masa ve sandalyeleri yerleştiriyoruz. Masaların üzerini, kına gecenize uyacak renkte örtüler ve aksesuarlarla süslüyoruz. Dilerseniz, sandalyeleri de uyumlu olacak şekilde örtüyle kaplayabiliriz. Eğlencenin gece boyu hız kesmemesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini kuruyoruz. Ardından, üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu da girişe yerleştiriyoruz ve hazırlıklarımız tamamlanıyor.

Misafirlerinizi lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz ve salona alıyoruz. Sonrasında, nedimelerimiz eşliğinde, uyumlu bir dans gösterisiyle, misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz. Bu güzel şovdan sonra, eğlenceye başlıyoruz! Kına merasiminiz sırasında, yakınlarınıza dağıttığımız kaftanlar ve kına mumları yardımıyla, kına gecenize yakışır bir görüntü elde ediyoruz.

Kına geceniz sona erdiğinde ise, misafirlerinize ikram ettiğimiz kuru kına ve küçük hediyelerle birlikte, bu güzel gecenin unutulmaz olmasını sağlıyoruz.

Siz değerli gelinlerimiz için sunduğumuz hizmetlerden söz ettik. Kararınızı verdiyseniz ve bizi tercih ederseniz; kına organizasyon fiyat bilgisi için, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Merkez, Cumhuriyet Cd. No:43, 41950 Gölcük/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.