Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Gaziantep

Tasarım Meleği Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Tasarım Meleği Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Tasarım Meleği Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tasarım Meleği Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Tasarım Meleği Kına Organizasyon Hakkında

Kına geceleri gerek hüzünlü anları gerek en eğlenceli anlarıyla şüphesiz ki en anlamlı geleneklerimizden biridir. Siz de düğün gününüzden önce sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz kusursuz bir kına gecesi hayali kuruyorsanız Tasarım Meleği Organizasyon sihirli dokunuşlarıyla bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için hizmetinizde.

Biz işini aşkla yapan profesyonel bir ekibiz. Bu profesyonel ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti vermek için de organizasyon sektöründeki son trendleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede istediğiniz son moda konseptleri kusursuz bir şekilde hazırlayabiliyoruz.

Hayalinizdeki kına gecesi için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin kına gecenize dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Ardından size uygun bir bütçe planlaması yaparak size en uygun kına gecesi organizasyonu paketini düzenliyoruz. Kına geceniz için bindallınızdan kına tahtınıza kadar her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin ediyoruz. Üstelik anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlarla elde edebiliyoruz.

Kına gecenizden önce düğün hazırlıklarınızın yorgunluğunu sevdiklerinizle doyasıya eğlenerek atmak isterseniz gelin hamamı organizasyonu hizmeti de veriyoruz. Gelin hamamınızda süslemelerden teflerinize kadar her detayı size özel olarak, kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz.

Kına gecenizde mutluluğunuza dinamik kına nedimelerimizle de ortak oluyoruz. Davet alanınıza kına nedimelerimizle birlikte yapacağınız gösterişli bir dans gösterisiyle giriş yapabiliyorsunuz. Kına nedimelerinizi kına gecenizin konseptine uygun bir şekilde giydirerek beraber bir ahenk içinde görünmenizi sağlıyoruz. Güler yüzlü kına ekibimizle kına gecenizin sorunsuz bir şekilde akması için de her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Siz de kına geceniz için işinizi şansa bırakmayıp Tasarım Meleği Gaziantep’in profesyonel ekibiyle kusursuz bir organizasyona imza atmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Gaziantep

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.