Tasarım Meleği Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Şehitkamil, Gaziantep

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Nazlım Kına Organizasyon
50

Araban

Nazlım Kına Organizasyon

4.000-6.000 TL
Faez Organizasyon
10

Şehitkamil

Faez Organizasyon

2.250-3.000 TL
Tasarım Meleği Kına Organizasyon
11

Şehitkamil

Tasarım Meleği Kına Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Kına geceleri gerek hüzünlü anları gerek en eğlenceli anlarıyla şüphesiz ki en anlamlı geleneklerimizden biridir. Siz de düğün gününüzden önce sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz kusursuz bir kına gecesi hayali kuruyorsanız Tasarım Meleği Organizasyon sihirli dokunuşlarıyla bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için hizmetinizde.

Biz işini aşkla yapan profesyonel bir ekibiz. Bu profesyonel ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti vermek için de organizasyon sektöründeki son trendleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede istediğiniz son moda konseptleri kusursuz bir şekilde hazırlayabiliyoruz.

Hayalinizdeki kına gecesi için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin kına gecenize dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Ardından size uygun bir bütçe planlaması yaparak size en uygun kına gecesi organizasyonu paketini düzenliyoruz. Kına geceniz için bindallınızdan kına tahtınıza kadar her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin ediyoruz. Üstelik anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlarla elde edebiliyoruz.

Kına gecenizden önce düğün hazırlıklarınızın yorgunluğunu sevdiklerinizle doyasıya eğlenerek atmak isterseniz gelin hamamı organizasyonu hizmeti de veriyoruz. Gelin hamamınızda süslemelerden teflerinize kadar her detayı size özel olarak, kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz.

Kına gecenizde mutluluğunuza dinamik kına nedimelerimizle de ortak oluyoruz. Davet alanınıza kına nedimelerimizle birlikte yapacağınız gösterişli bir dans gösterisiyle giriş yapabiliyorsunuz. Kına nedimelerinizi kına gecenizin konseptine uygun bir şekilde giydirerek beraber bir ahenk içinde görünmenizi sağlıyoruz. Güler yüzlü kına ekibimizle kına gecenizin sorunsuz bir şekilde akması için de her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Siz de kına geceniz için işinizi şansa bırakmayıp Tasarım Meleği Gaziantep’in profesyonel ekibiyle kusursuz bir organizasyona imza atmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Melek Balbey

  • Adres: GaziantepYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!