Alya Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Araban, Gaziantep

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kültürümüzdeki en eğlenceli merasimlerden biri olan kına eğlenceleri, unutulmayacak günlerden biri olarak hafızalara kazınıyor. Alya Organizasyon olarak biz de Gaziantep kına organizasyonu arayışında olan gelin adaylarına anılarda güzel bir yer oluşturacak, eğlenceli bir kına daveti vermeyi amaçlıyoruz. Ailenizden biriyle çalışıyormuş hissi vermeyi çok önemsiyoruz çünkü bu şekilde düşünerek çalışıyor, öyle de hissediyoruz. İlk günden bugüne işimizin ne kadar önemli olduğunu; aldığımız yorumlardan, teşekkürlerden, tebriklerden dolayı çok iyi biliyoruz.

Peki kına organizasyonlarımıza nasıl hazırlanıyor, hangi detaylara önem veriyoruz?

Kınalar kâh ağlanan kâh gülünen organizasyonlardır. Duygu yüklüdürler. Bindallı ile kına mekanına giren gelin adayı kına eğlencesinin sonuna kadar pek çok farklı duyguya geçiş yapar. Davul şovları, oyun havaları, kına yakma töreni hep bu farklı duyguları yaşatan büyük bir organizasyonun kendi içinde küçük parçalarıdır aslında. Bu yüzdendir ki ayrıntıları tek tek ele almak, hatasız bir organizasyon sunmak için doğru planlama yapmak önemlidir.

Kına daveti verecek çiftimizle bir araya geldiğimizde nasıl bir eğlence istediklerini görüşüyoruz. Daha önce yaptığımız kına organizasyonlarından örnekler de verip tecrübelerimiz doğrultusunda onlarla fikirlerimizi paylaşıyoruz. Özellikle üzerinde durdukları hizmetleri öğreniyoruz. Bundan sonra da planlama ve uygulama aşamaları geliyor. Bu aşamaların hepsinde çiftimizin isteklerine odaklanıyor, her şeyiyle içlerine sinen bir davet ve eğlence için çalışıyoruz. Tabii ki bunları yaparken kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Alya Organizasyon olarak kına organizasyonlarına hakimiyetimizi görmenizi çok istiyoruz. Bu sebeple her talebe uygun olacak farklı paketler de belirledik. Hem bu paketlerimiz hakkında bilgi almak hem de yüz yüze konuşmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi al formunu eksiksiz doldurabilir ya da iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hasan Aslan

  • Adres: Turgut Özal Mah. Gaziantep Cad. No:117 Araban/Gaziantep

Alya Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!