Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Kardelen Organizasyon

 • Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

Kardelen Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Kardelen Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kardelen Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kardelen Organizasyon Hakkında

Kardelen Organizasyon eğlenceye doyacağınız kusursuz kına ve bekarlığa veda geceleriniz için yanınızda oluyor. Bursa kına organizasyon şirketlerinden sektördeki tecrübesi ve tam kapsamlı hizmet anlayışıyla ayrılan firmamız, hayalini kurduğunuz kutlamayı gerçeğe çeviriyor. Dans şovlarıyla eğlence kattığımız gecenizde kına tahtı ve kına süslemesi gibi ihtiyacınız olabilecek her şeyi sağlıyoruz. Her detayı düşünülmüş ve incelikle planlanmış organizasyonlar düzenliyoruz.

Deneyim
Sektörde hem organizasyon şirketi olarak hem de düğün mekanı işletmemizle yıllardır yer alıyoruz. Sektörün içinde yer almış ve birçok alanında deneyim sahibi olan bir firmayız. Deneyimlerimiz sayesinde edindiğimiz profesyonelliğimizi işimize yansıtıyor ve ödülünü müşterilerimizin memnuniyetinden alıyoruz. Güvenilir ellerde olduğunuzu hissederek kutlamanızın her aşamasını planlayacak ve daima mutlulukla hatırlayacağınız bir gece yaşayacaksınız.

Hizmetler
Kına gecesi ve bekarlığa veda kutlamalarınızda sunduğumuz hizmetlerle kesintisiz ve doyasıya eğleniyorsunuz. Gelin hamamıyla başlayan eğlencenize sonrasında bindallı ya da kaftan, davul şov, hint kınası gibi hizmetlerimiz eşlik ediyor. Kına ekibimizle devam eden organizasyonda kına müziğinden kına süslemesine kadar her detayla ilgileniyoruz. Bunlara kına takımı, kına tepsisi ve semazen gibi hizmetler de ekleniyor ve gecenizi güzelleştiriyor.

Dekorasyon/Süsleme
Bursa kına organizasyon firmaları arasında zengin dekorasyon seçenekleriyle öne çıkan Kardelen Organizasyon, sizi şık bir kına gecesine davet ediyor. Kırmızı ve gold detayların ön planda olduğu dekorasyonumuz gösterişli bir tasarım oluyor. İsteğinize göre renkleri ön plana çıkarıyor ve küçük dokunuşlar ekliyoruz. Salıncak model kına tahtımız ortama hem şıklık hem de gold detaylarıyla ışıltı katıyor.

Bursa kına gecesi organizasyonu denince akla gelen ilk isimlerden olan Kardelen Organizasyon, sizi de kusursuz bir eğlenceye davet ediyor. Yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini öne koyduğumuz işletmemizde, planlama aşamasından kutlamanın sonuna kadar keyifle geçireceğiniz bir organizasyon deneyimi vadediyoruz. Kardelen Organizasyon hizmet ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İntizam Mah Altıparmak Cad İşmar Apt No:44 D:3 Osmangazi

 • Haritadaki Konumu

  Kardelen Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.