Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

Osmanlım Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Osmanlım Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Osmanlım Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Osmanlım Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Osmanlım Organizasyon Hakkında

Uzun yılların tecrübesi ve deneyimi ile organizasyon sektöründe faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Osmanlım Organizasyon Bursalı hemşerilerimiz için kurduğumuz bir bütüncül hizmet firması. İşinin ehli uzman kadromuz ve sahip olduğumuz kaliteli ekipmanlar ile çok başarılı organizasyonlara imza atıyoruz.

Kendimizi her gün geliştirdiğimiz ve üzerine yoğunlaşıp en çok çalıştığımız alan ise kına geceleri. Çko sayıda tema geliştirdik ve her biri için geniş hizmet içeriği ile gelinlerimize muhteşem geceler yaşatıyoruz. Çiftimizin tercihine göre Osmanlı konsepti, Hint konsepti, Roman konsepti, kumsalda kına konsepti ve evde kına konsepti ile seçeneklerimizi sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uyabilen kına paketlerimiz ile çiftlere kolaylıklar sunuyoruz.

Organizasyonun geneli ve düzenlenmesi hariç bir konu daha var ki o da kostümler. Gelinlerimiz için özenle seçerek son moda ve günümüz beğenilerine uygun renk renk ve çeşit çeşit kınalıklarımız mevcut. Kaftan ağırlıklı olmak üzere bindallılarımız da mevcut. Gelinimiz hangisini ister ve hangisini tercih ederse onu kendisine göre uyarlayıp o gece için teslim ediyoruz. Dilerse hazırlığını gelin başı da dâhil bizim gözetimimizde yaptırmak isterse çözüm ortaklarımız aracılığı ile bunu da sağlayabiliriz. Sizi o birbirinden muhteşem kaftanlardan birini giymiş dans ederken görmeyi sabırsızlık ile bekliyoruz.

Osmanlı Kına Organizasyonu olarak bilinsek de kına geceleri haricinde başka birkaç etkinliğe daha organizasyonel anlamda destek veriyoruz. Evlilik teklifleri, bekârlığa veda partileri, yıl dönümü ve kutlamalar, bebek mevlitleri, asker kınaları, sünnet kınaları ve 6 aylık kınları bunlar arasında yer alıyor. Organizasyonun türü ve niteliği ne olursa olsun aynı özen ve titizlik ile size yaklaşacağımızdan ve unutulmaz bir gün yaşatacağımızdan şüpheniz olmasın. Bizimle iletişime geçip hizmetlerimizin detaylarını öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için tek yapmanız gereken sayfa üzerindeki formu doldurmak.

İletişim

  • Adres:

    Altınpark Mah. Yazıcı Apt.K:1 D:2 N:12 Bursa

  • Haritadaki Konumu

    Osmanlım Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.