• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Kanaviçe Karacabey Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Kanaviçe Karacabey Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kanaviçe Karacabey Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kanaviçe Karacabey Hakkında

Düğününüzden önce sevdiklerinizle gerçekleştireceğiniz kına gecesi için aradığınız ne varsa Gelin Evi Organizasyon’da bulabilirsiniz! Kına için gerekli olan aksesuarların yanı sıra kına ekibiyle de hayallerinize kavuşmanızı sağlayan Gelin Evi Organizasyon, Bursa’nın Karacabey ilçesinde hizmetinizde!

Bizi tanımak isterseniz kendimizi kısaca tanıtalım. Gelin Evi olarak firmamızı yapılandırırken kurumsallığı ön planda tuttuk. Bursa’daki organizasyon sektörüne yön vermek ve ismimizi sıklıkla duyurmak için hizmet anlayışımızda maksimum tatmini amaçladık. Kazancı ikinci plana attık, memnuniyeti ilk sıraya taşıdık. Kendimizi her konuda geliştirdik, en iyi aksesuar ve ekipmanlar tercih ettik. En mutlu günlerinize gereken değer ve önemi her koşulda verdik.

“Siz hayal edin, biz tasarlayalım.” düşüncesiyle çiftlerimizin tüm istek ve beklentilerine yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Bugünü unutulmaz kılmak için sizlerin fikirlerine önem veriyoruz. Her ayrıntı, sizin planladığınız gibi olacak!

Özel günleriniz için maksimum disiplin ve uzman bir kadronun olması gerektiğini düşünüyoruz. Genç, dinamik ve işini severek yaparan kadromuz ile kişiye özel konseptler hazırlıyor, kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyoruz. Tarzınızı ve zevkinizi kendi organizasyonunuzda tüm sevdiklerinizle paylaşmanın mutluluğunu yaşamaya ne dersiniz?

Belirlediğiniz konsepte uygun süslemeler, giydirmeler ve aksesuarlar hazırlıyoruz. Çiftlerimize özel tasarımları farklı dekorasyonlar ile harmanlıyoruz. Her bütçeye, her fikre ve ve her tarza hitap ediyor, bu özelliğimiz ile de Bursa kına organizasyon firmalarından farklılaşıyoruz.

Kına geceleri dışında düğün, sünnet, mezuniyet, söz, nişan ve doğum günü gibi farklı davetleri de organize edebiliyoruz. Sahip olduğumuz deneyimler ve aksesuar çeşitliliği sayesinde aradığınız kaliteyi her organizasyonda bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Eğer kına geceniz için Gelin Evi kalitesini tercih etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres::

    Gazi Mah. Ortaokul Cad. No.59 Karacabey/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.