Eva Concept Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Eva Concept Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Eva Concept Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Eva Concept Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Eva Concept Organizasyon Hakkında

Düşlediğinizden de öte bir kına organizasyonu geçirmeye hazırlanın! Eva Concept Organizasyon olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, kaliteli hizmet anlayışımızla unutamayacağınız bir organizasyonu sizinle buluşturuyoruz. Kültürümüzün en güzel yansıması olan kına gecelerine farklı bir soluk getirdik ve alışılmışın dışında bir şekilde kutlamak isterseniz size özel konseptler belirliyoruz. Özel günlerin değerini ve önemini bilen bir ekibiz. Bu yüzden bu süreçte isteklerinize harfiyen uyuyor, yıllar geçse de dillerden düşmeyen bir kutlama geçirmenizi sağlıyoruz.

Yeni kaftanlar, yeni şovlar birbirinden eğlenceli etkinlikler için şimdiden bizi tercih ederseniz ne kadar şanslı olduğunuzu söylemek istiyoruz. Kına gecenizin dillere destan olması için sağladığımız hizmetlerden bahsedelim şimdi de size.

-Gelin hanıma özel modern ve farklı tarzda kaftan.
-Görkemli kına tahtı
-Konsepte uygun olarak hazırlanmış tef, tüylü yelpaze, kına sepeti ve kına tepsisi
-Misafirlere dağıtılacak paket kına ve toz kına
-10 adet nedime kostümü, nedime taç ve bilekliği
-Nedime el mumu, konuşma balonu
-Takı için kurdele iğnelik
-Yüz örtüsü, el günü, süslü testi
-Profesyonel dans ekibi tarafından sergilenen muhteşem şovlar
-4 farklı konsept çıkışı

Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Organizasyon gerçekleştireceğiniz mekânı baştan yaratıyoruz. Belirlediğiniz konseptte uygun olarak masa ve sandalyeleri, gelin yolunu süslüyoruz. Bir organizasyonun olmazsa olmazı müziklerdir. Profesyonel dj, solist ve orkestrayla anlaşıyor eğlenceli dakikalar geçirmenize şahitlik ediyoruz. Ses ve ışık sisteminde kullanılan bütün ekipmanları da bünyemizden temin ediyoruz.

Bursa kına organizasyon fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız size fiyat uygunluğu imkânı sağladığımızı bildirmek istiyoruz. Organizasyonlarınızı planlamak için geç kalmadan iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Merak ettiğiniz sorularınız Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

İletişim

  • Adres:

    Dikkaldırım Mahallesi, 5. Hancı Sk. No:1, 16090 Osmangazi/Bursa, Türkiye

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Eva Concept Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.