• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Elmas Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Elmas Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Elmas Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Elmas Organizasyon Hakkında

Özel günlerinizin en önemli parçalarından biri olan kına geceleri, sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için muhteşem bir fırsat niteliğinde. Biz de Elmas Organizasyon İznik ailesi olarak bu eşsiz gününüzü, en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz ve size, kusursuz bir kına gecesi deneyimi sunuyoruz. Siz günlük hayatınıza devam ederken biz de bir yandan, sizin için en güzel organizasyonu planlamaya başlıyoruz.

Kına geceniz için öncelikle, nasıl bir organizasyon düşlediğinizi öğreniyoruz. Sonrasında da hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırlıklara başlıyoruz! Seçtiğiniz mekana ve davetli sayınıza göre, masa sandalyeleri yerleştiriyoruz. Seçtiğiniz aksesuarları masalarınıza yerleştiriyoruz. Çiçeklerle etrafı donattıktan sonra, gece boyu eğlencenizin hız kesmemesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi kuruyoruz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu bir panoyu da girişe yerleştirdikten sonra, sizi beklemeye başlıyoruz.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz ve geceye tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Sizin salona girişiniz ise, nedimelerimiz eşliğinde uyumlu bir dans gösterisiyle gerçekleşiyor. Konuklarınızın arasına katılırken onlara adeta bir görsel şölen yaşatmış oluyoruz!

Kına gecenizde misafirlerinize, yemek menüsü veya ordövr tabağı şeklinde muhteşem lezzetler sunmak isteyebilirsiniz. Usta aşçılarımız sizin için hünerlerini sergiliyor ve en lezzetli ikramları hazırlıyor. Servis ekibimiz de büyük bir özenle bunları misafirlerinize ulaştırıyor.

Kına gecenizin sonunda, daima hatırlanmanız için minik hediyeler veriyoruz. Bu özel gecenizi ölümsüz kılmak adına misafirlerinize bir de kuru kına ikramında bulunuyoruz.

Bursa kına organizasyon firmaları arasında, siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınıza ortak olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Eşrefzade Mah. M.Dogan Sok. No:16/A 16860 İznik, Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.