Vera Kına

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Diğer

  • Firma Sahibi

Vera Kına Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    1.500-2.250 TL

  • Aksesuar Kiralama

Vera Kına Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Vera Kına Hakkında

Ankara merkezli olup İstanbul, Antalya ve Eskişehir’deki gelin adaylarımıza profesyonel hizmetler sunan kurumsal kına organizasyon firmasıyız! Kına organizasyon dışında abiye, ayakkabı, aksesuar, kuaför ve mekan hizmeti de vermekteyiz. Gördüğünüz gibi Vera Kına olarak bütün ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler bulmak için buradayız! Eğer kına gecenizi bir şölene dönüştürecek profesyonel bir ekiple hala anlaşmadıysanız hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin.

Bizimle iletişime geçtiğinizde başlıyor keyifli sürecimiz. Bu aşamada sizi hemen ofisimize davet ediyoruz çünkü hizmetlerimizi yüz yüze anlatmak istiyoruz. Kına paketlerimizden ve sunacağımız hizmetleri detaylı bir şekilde anlattıktan sonra sizi dinlemeye başlıyoruz. Hayalleriniz neler, bizden ne bekliyorsunuz, hangi hizmetleri almak istiyorsunuz gibi sorulara aldığımız cevaplar eşliğinde hizmetlerimizi çeşitlendiriyor, muhteşem bir gece yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Ankara kına organizasyon fiyatlarımız paketlerimizin içindeki aksesuar ve hizmetlere değişiklik gösteriyor. Bütçenize göre dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Şık tasarımlı kına tahtlarımızdan dilediğinizi seçip kına malzemelerimiz ile müthiş bir uyum sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca kına ekibimizin hazırladığı özel dans şovlarımız ile eğlencenin doruklarına çıkacağınıza eminiz.

Sürprizler, farklı kına gecesi konseptleri, sadece sizin kına gecenize özel tasarım ve seçeneklerimiz ile hayatınızın en değerli gününe daha da değer katmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer hayalindeki kına gecesini yaşamak isteyen gelin adaylarımızdan biri de sizseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz çünkü istediğiniz konsept nasıl olursa olsun onu organize edecek bilgi ve birikime sahibiz. Siz hayallerinizi anlatın ve arkanıza yaslanın, gerisiniz biz halledeceğiz.

Sizin için özel olarak tasarladığımız ofisimizi ziyaret edip hizmetlerimizi keşfetmek istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın sağ üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.