Vera Kına

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Düğün Dansı Merkezi
33 9 11

Yenimahalle

Düğün Dansı Merkezi

1.500 TL'den az
My Day Organizasyon
40 2 13

Çankaya

My Day Organizasyon

1.500 TL'den az
Taris Organizasyon
13 9

Altındağ

Taris Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Ankara merkezli olup İstanbul, Antalya ve Eskişehir’deki gelin adaylarımıza profesyonel hizmetler sunan kurumsal kına organizasyon firmasıyız! Kına organizasyon dışında abiye, ayakkabı, aksesuar, kuaför ve mekan hizmeti de vermekteyiz. Gördüğünüz gibi Vera Kına olarak bütün ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler bulmak için buradayız! Eğer kına gecenizi bir şölene dönüştürecek profesyonel bir ekiple hala anlaşmadıysanız hizmetlerimize göz atmadan kararınızı vermeyin.

Bizimle iletişime geçtiğinizde başlıyor keyifli sürecimiz. Bu aşamada sizi hemen ofisimize davet ediyoruz çünkü hizmetlerimizi yüz yüze anlatmak istiyoruz. Kına paketlerimizden ve sunacağımız hizmetleri detaylı bir şekilde anlattıktan sonra sizi dinlemeye başlıyoruz. Hayalleriniz neler, bizden ne bekliyorsunuz, hangi hizmetleri almak istiyorsunuz gibi sorulara aldığımız cevaplar eşliğinde hizmetlerimizi çeşitlendiriyor, muhteşem bir gece yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Ankara kına organizasyon fiyatlarımız paketlerimizin içindeki aksesuar ve hizmetlere değişiklik gösteriyor. Bütçenize göre dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Şık tasarımlı kına tahtlarımızdan dilediğinizi seçip kına malzemelerimiz ile müthiş bir uyum sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca kına ekibimizin hazırladığı özel dans şovlarımız ile eğlencenin doruklarına çıkacağınıza eminiz.

Sürprizler, farklı kına gecesi konseptleri, sadece sizin kına gecenize özel tasarım ve seçeneklerimiz ile hayatınızın en değerli gününe daha da değer katmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer hayalindeki kına gecesini yaşamak isteyen gelin adaylarımızdan biri de sizseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz çünkü istediğiniz konsept nasıl olursa olsun onu organize edecek bilgi ve birikime sahibiz. Siz hayallerinizi anlatın ve arkanıza yaslanın, gerisiniz biz halledeceğiz.

Sizin için özel olarak tasarladığımız ofisimizi ziyaret edip hizmetlerimizi keşfetmek istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın sağ üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Emre Aydın

  • Adres: ÇankayaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!