Vanessa Organizasyon

E-posta Gönder

Vanessa Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

 • Aksesuar Kiralama

Vanessa Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Vanessa Organizasyon Hakkında

Hayatınızın sonuna kadar hatırlayacağınız kına eğlencenizin organizasyonunu işinde uzman bir ekibe teslim etmek isterseniz Vanessa Organizasyon olarak Ankara’da sizi bekliyoruz.

Deneyimli, güler yüzlü ve köklü bir ekibiz. Yaptığımız işi sevgiyle yapıyor her zaman en iyisini sunma amacıyla kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Sürekli yenilenen hizmet içeriklerimizle size ve davetlilerinize unutulmaz ânlar yaşatmayı hedefliyoruz.

Düğün, kına, nişan gibi süreçlerin çok stresli olduğunun farkındayız. Tüm bu telaşınız arasında her ayrıntıyla tek tek uğraşmak istemeyebilirsiniz. Vanessa Organizasyon olarak Ankara kına organizasyon firmaları arasında isminden başarıyla söz ettiren ekibimizle sizin yerinize en az sizin kadar özenli şekilde her ayrıntıyla tek tek ilgileniyor ve düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Size sadece kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz ânlar bırakıyoruz.

Kına merasimi öncesi sizinle yapmış olduğumuz görüşmeler doğrultusunda nasıl bir etkinlik organize edeceğimizi ayarlıyoruz. Hem sizi tanımış oluyor hem de doğru konsept içeriklerimizi seçiyoruz. Gösterişli ve çok farklı modellere sahip kaftanlarımız içerisinde zevkinize uygun olanı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kına tacınız ve duvağınızla kıyafetinizi tamamlayarak arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Kiralama hizmetimizle yüksek ücretler ödemenizin önüne geçiyor ve size ayrıcalık sağlıyoruz. Kına tahtımızı eğlencenizin yapılacağı mekâna getirerek kurulumunu sağlıyoruz. Tefler ve kenarı LED ışıklarla sarılmış davullarımızla ekibimizle dans pistine çıkarak eğlencenizi başlatıyoruz. Hem sizi hem de davetlilerinizi eğlendirecek içeriklere sahip olduğumuzu da mutlaka belirtmek istiyoruz. Kına tepsisine eşlik eden mumlar, oryantal gösterileri ve hint kınasıyla saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Ekibimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, organizasyon paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Vanessa Organizasyon’a ait iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan Vanessa Organizasyon’a ait formu eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

 • Adres:

  Güvenlik Cad. Güvenevler Mh. 123/A A.Ayrancı Çankaya / Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.