Seyr-i Ala

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Seyr-i Ala ayrıcalıklarıyla kendinizi büyüleyici bir kına gecesinde bulmaya hazır mısınız? Fark yaratan bir konseptle eşsiz bir gece geçirmek isterseniz, tasarım ve organizasyon ekibimiz istediğiniz her şeyi gerçekleştiriyor. Davet alanına adım attığınız ânda kendinizi bulutların üzerinde hissetmeniz için çalışıyoruz. Çünkü bu gecenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Ankara Çankaya kına organizasyonu firmaları arasında yerimizi alırken özenli ve disiplinli çalışmalarımız sayesinde beğeninizi kazanıyoruz. Bunun için davetinizin her bir detayı ile özel olarak ilgileniyoruz. Kına merasimi için nasıl bir konsept istediğinizi öğreniyor, davet alanına da uygun olacak düzenlemeleri yapmaya başlıyoruz… Kına köşesi dekorasyonu en hassas olduğumuz konu! Kına tahtı, cibinlik ve kına takımıyla gösterişli bir yer tasarlıyoruz. Şıklığı ile dikkat çekecek altın sarısı işlemelerle Osmanlı konseptini sıkça stilize ediyoruz. Farklı renk alternatifleriyle karşılama alanı veya kına köşesi dekorasyonu da yapabiliyoruz. Her konsept için farklı renk tercih edebileceğinizi biliyoruz. Üstelik kına kostümü veya kaftanınızla her benzersiz bir uyum yakalamayı da ihmal etmiyoruz. Damat beyin de salona geldi ân başlayan kına merasimi ve eğlence gece boyunca kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Testi gösterisi, kına yakılması, nedimelerinizle yaptığınız gösteriler ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir merasim sizi bekliyor. Elbette istediğiniz ritüelleri gerçekleştirebilir, çok daha fazlası için planlama yapılmasını talep edebilirsiniz. Gecenin akışı ve düzeni tamamen sizin kararınız!

Salonda sizin için olduğu kadar aileniz ve dostlarınız için de hazırlıklar yapıyoruz. Seyr-i Ala Ankara’da çok konuşulacak eğlencenin mimarı olmayı hedefliyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte kusursuz gece için yaptığımız düzenlemelerin yanında; dans gruplarımız, nedimeler ve rengârenk kemerle sizin yaptığınız dans gösterileriyle eğlenceyi taçlandırıyoruz.

Biz isimlerinizin yazılı olduğu karşılama ve fotoğraf çekilme alanını dekore ederek hazırlıklara başladık bile, ya siz? Gelin, birlikte en iyiyi gerçekleştirelim! Ankara kına alışverişine çıkmadan önce Seyr-i Ala ekibiyle tanışmalısınız. Birlikte hayallerinizi gerçekleştirmek için bekliyoruz, iletişim bilgilerimiz ise sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Tolgahan Kütükcü

  • Adres: Emek 11. Sk. 15 / A Bahçelievler Mah. Çankaya / Ankara

Seyr-i Ala Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!