Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Ankara

Seven Events Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Seven Events Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Seven Events Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Seven Events Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Seven Events Organizasyon Hakkında

Geleneklerimiz arasında ayrı ve özel bir yeri olan kına gecelerini kusursuz bir organizasyonla kutlamanız için ekip olarak titizlikle çalışıyoruz. Seven Events Organizasyon olarak Ankara Çankaya’da faaliyet gösteriyor, hayatınızın en eğlenceli gecesini birlikte planlıyoruz. Organizasyon planlama ve yönetimi konusunda oldukça profesyonel bir ekibe sahibiz. A’dan Z’ye kına gecenizi isteğiniz doğrultusunda planlıyoruz.

Sizin için sağladığımız hizmetleri merak ediyorsanız hemen açıklayalım.

-Osmanlı, Hint ve modern konseptleri beğeninize sunuyor isteğe bağlı olarak size özel konsept oluşturuyoruz.

-Görsel anlamda kına gecelerin vazgeçilme dekoru gazebolu ve varaklı kına tahtı hizmeti veriyoruz. Tahtın üstünü tül cibinikle süslüyor, etrafına iste yer minderleri yerleştirerek fotoğraf çektirebileceğiniz hoş bir alan oluşturuyoruz.

-Farklı model ve renk seçeneğinde gelin bindallısı hizmeti veriyoruz. Kırmızı bordo, mavi ve koyu yeşil renk seçeneklerimiz bulunuyor. Ayrıca arkadaşlarınıza da kaftan 10 adet hizmeti veriyoruz.

-İsimli karşılama panosundan tefe, masa sandalye süslemelerinden dekorlara kadar belirlediğiniz konseptte birçok aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Davet alanın uyum içerisinde görünmesi için masa ve sandalye giydirmelerinde de seçenekler sunuyor ağırlıklı olarak kırmızı rengini kullanıyoruz. Davet alanı süslemelerinizden, kına ekipmanlarınıza kadar her şeyi firmamızla bulabileceksiniz.

-Kına ekibimiz size özel dans gösterileri organize ediyorlar. Misafirlerinize farklı bir gösteri düzenlemek isterseniz kına öncesinde oluşturduğumuz koregrafiye sizi de dahil edebiliyoruz. Kına geceniz için özel müzik listesi oluşturuyor ve gün boyu oturmak istemeyeceğiniz bir eğlence geçirmenizi sağlıyoruz.

Seven Events olarak profesyonel ekibimizle birlikte hayatınızın en özel anlarını şölen tadında kutlamanız için titizlikle çalışıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye mi sahip olmak istiyorsunuz? Yapmanız gerekenler sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres::

    Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Seven Events Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.