Seven Events Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Düğün Dansı Merkezi
33 9 11

Yenimahalle

Düğün Dansı Merkezi

1.500 TL'den az
My Day Organizasyon
40 2 13

Çankaya

My Day Organizasyon

1.500 TL'den az
Taris Organizasyon
13 9

Altındağ

Taris Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Geleneklerimiz arasında ayrı ve özel bir yeri olan kına gecelerini kusursuz bir organizasyonla kutlamanız için ekip olarak titizlikle çalışıyoruz. Seven Events Organizasyon olarak Ankara Çankaya’da faaliyet gösteriyor, hayatınızın en eğlenceli gecesini birlikte planlıyoruz. Organizasyon planlama ve yönetimi konusunda oldukça profesyonel bir ekibe sahibiz. A’dan Z’ye kına gecenizi isteğiniz doğrultusunda planlıyoruz.

Sizin için sağladığımız hizmetleri merak ediyorsanız hemen açıklayalım.

-Osmanlı, Hint ve modern konseptleri beğeninize sunuyor isteğe bağlı olarak size özel konsept oluşturuyoruz.

-Görsel anlamda kına gecelerin vazgeçilme dekoru gazebolu ve varaklı kına tahtı hizmeti veriyoruz. Tahtın üstünü tül cibinikle süslüyor, etrafına iste yer minderleri yerleştirerek fotoğraf çektirebileceğiniz hoş bir alan oluşturuyoruz.

-Farklı model ve renk seçeneğinde gelin bindallısı hizmeti veriyoruz. Kırmızı bordo, mavi ve koyu yeşil renk seçeneklerimiz bulunuyor. Ayrıca arkadaşlarınıza da kaftan 10 adet hizmeti veriyoruz.

-İsimli karşılama panosundan tefe, masa sandalye süslemelerinden dekorlara kadar belirlediğiniz konseptte birçok aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Davet alanın uyum içerisinde görünmesi için masa ve sandalye giydirmelerinde de seçenekler sunuyor ağırlıklı olarak kırmızı rengini kullanıyoruz. Davet alanı süslemelerinizden, kına ekipmanlarınıza kadar her şeyi firmamızla bulabileceksiniz.

-Kına ekibimiz size özel dans gösterileri organize ediyorlar. Misafirlerinize farklı bir gösteri düzenlemek isterseniz kına öncesinde oluşturduğumuz koregrafiye sizi de dahil edebiliyoruz. Kına geceniz için özel müzik listesi oluşturuyor ve gün boyu oturmak istemeyeceğiniz bir eğlence geçirmenizi sağlıyoruz.

Seven Events olarak profesyonel ekibimizle birlikte hayatınızın en özel anlarını şölen tadında kutlamanız için titizlikle çalışıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye mi sahip olmak istiyorsunuz? Yapmanız gerekenler sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!