MS Organizasyon

E-posta Gönder

  • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sorumlusu

MS Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

MS Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

MS Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

MS Organizasyon Hakkında

Gösterişli dans koreografileriyle kına gecenizi şölene dönüştürüyor, kültürümüzde önemli bir değere sahip bu etkinliğinizde size özel konseptler oluşturuyoruz. MS Organizasyon Ankara’da çiftlerin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Profesyonel ekibimizle birlikte kına ve bekârlığa veda kutlamanız için kişiye özel planlamalar yapıyor, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

Her detayı incelikle düşünerek planlayacağımız etkinliğiniz için öncelikle isteklerinizi dinliyoruz. Hayal ettiğiniz organizasyon ve konsept için size önerilerde bulunuyor, mekân süsleme için aksesuar ve dekorları beğeninize sunuyoruz. Ardından her bütçeye hitap eden farklı kına paketi içeriklerimiz hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Amacımız bu değerli gününüzde kusursuz bir eğlenceyi sizinle buluşturmak!

Rengarenk ve şık süslemelerle mekânınıza hareketlilik kazandırıyoruz. Belirleyeceğimiz Osmanlı, Hint ve modern konseptine uygun olarak masa ve sandalye süslemesi gerçekleştiriyor, mekân girişine anı köşesi oluşturuyoruz. Kına gecesi denilince akla gelen tahtı da mekânın en özel köşesine yerleştiriyor, tahtın üstünü cibinik etrafını da renkli minderlerle hazırlıyoruz.

Konseptinize uygun model ve renk seçeneklerimizle kaftanları beğeninize sunuyoruz. Kına ekibimiz de konseptinizle uyumlu kostümler giyiniyorlar ve uyumlu bir görünüm sergileyebiliyorsunuz. Eğlencenizde kullanacağınız ve konuklarınıza hediye edeceğiniz tef, bel kemeri, yaş ve kuru kına, kına tepisi, özel hediyelikleri gibi tüm ekipmanlarını da istediğiniz tarzda hazırlayabiliyoruz.

Eğlenceli bir kına gecesi organizasyonu geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Gecenize özel hazırlayacağımız dans gösterileriyle eğlencenizi şölene dönüştürüyoruz. Gelin ve damada özel ilk dans koreografisi hazırlayabiliyor, zeybek dersi veriyoruz.

Ankara kına organizasyon firmaları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz ve mutluluğunuza ortak olmak çok isteriz. Siz de profesyonel bir ekiple eğlencenizi planlamak istiyorsanız, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.