Jazmin Kına Organizasyon

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Jazmin Kına Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  5.000-7.500 TL

Jazmin Kına Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Jazmin Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Jazmin Kına Organizasyon Hakkında

Hint, Osmanlı veya klasik... Bu kına konseptlerinden hangisini seçerseniz seçin muhteşem bir gece yaşayacaksınız çünkü profesyonel ekibimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayız! Uzun yıllardır gelin adaylarımızın mutluluğunu paylaşan başarılı bir ekibiz. Şimdiye kadar birçok gelin adayı ile çalışma fırsatı yakaladık, her biriyle dostça ilişkiler geliştirdik. Beraber planlamalar yaptık, çoğu zaman çok eğlendik. Hazırladığımız kına organizasyonundan memnun kalan gelin adaylarımızın olumlu geri dönüşleri en büyük motivasyonumuz oldu, olmaya da devam ediyor. İzin verirseniz şimdi de sizin hayallerinize dokunarak memnuniyetinizi kazanmak istiyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerden bahsetmemiz gerekirse; Ankara kına organizasyon firmalarından biri olan Jasmin ekibimizle form üzerinden iletişime geçtiğiniz anda aklınızdaki sorulara yanıt vererek ön görüşme tarihi belirliyoruz. Bunu yapma amacımız hem hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermek hem de kına gecenizin akış planını hazırlamak istememiz. Görüşme tarihi gelip çattığında ne hayal ettiğinizi bize anlatmanızı rica ediyoruz. Daha sonra anlattıklarınızdan yola çıkarak kına paketlerimizden seçim yapmanızı istiyoruz. Kına paketlerimizin fiyatları içinde bulunan aksesuar ve hizmetlere göre değişiklik gösterse oldukça avantajlı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu noktada kına gecenizi nerede yapacağınız da önemli bir konu. Şık bir balo salonunda mı, bir kır bahçesinde mi yoksa evde mi? Mekan seçiminiz neresi olursa olsun profesyonel ekibimizle orada olacağımızı bilmenizi isteriz.

Kına gecenizi yapacağımız mekanı özenle süslüyor, dekorda seveceğiniz aksesuarları kullanmayı özen gösteriyoruz. Vücut yapınıza uygun olarak hazırladığımız özel dikim kaftanlarımızla uyumlu kına tahtınızı mekanın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Organizasyon boyunca ihtiyacınız olacak kına tahtı, kına tepsisi, arkadaşlarınız için kaftan, el mumu, taç gibi aksesuarlarımızı hazırlıyoruz. Eğlencenize eğlence katacak özel kostümlü nedime ekibimizin de özel şovlar sunduğunu belirtelim. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Ankara kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın sağ üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Ayvalı Mahallesi Halil Sezai Erkut Caddesi Afra Sokak 1/66

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.