İlköz Organizasyon Parti Evi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

Çankaya, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Ankara, Çankaya’da kına gecesi, bekarlığa veda partileri, nişan ve doğum günü gibi organizasyonlar düzenleyen İlköz Organizasyon Parti Evi’ne davetlisiniz!

Bu zamana kadar pek çok organizasyon düzenledik ve bu davetlerde elde ettiğimiz tecrübeyi sizin mutlu gününüzü tasarlamak için kullanıyoruz. Hayal ettiğiniz atmosfere sahip olacağınız mutlu gününüzde yanınızda olup mutluluğunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Bekarlığa veda partilerinde pek çok konsept kullanılıyor. Bu konseptler içinden ya da tamamen kendinize uygun bir konsept tasarlayarak bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde hayallerinizi gerçeğe çevirebiliriz. Belirleyeceğiniz mekânda düşüncelerinizi hayata geçiriyoruz. Masa kartları, el kartları, nedime aksesuarları ve daha pek çok bekarlığa veda aksesuarını eğlenceniz için hazır hale getiriyoruz.

Yeni evlenen çiftler için Ankara’da kına gecesi organizasyonları düzenleme imkânına da sahibiz! Tüm fikir ve düşüncelerinizi önceden firmamızı ilettiğiniz takdirde özel konseptler de içeren hoş bir gece hazırlıyoruz. Prenses konseptli pembe tüllerle süslü kına gecesi organizasyonları en çok tercih edilen konseptlerden biri. Aynı zamanda geleneksel Osmanlı çizgileri kullanılarak tasarlanan konseptimiz de büyük beğeni kazanıyor. Organizasyon firmamızın en önemli ilkesi misafirleriniz ile birlikte geçireceğiniz vakitten keyif almanız. Bunun için de güler yüzlü ve işini severek yapan ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasında size yardımcı olmak için hazır!

Hayal etmek güzel şey! Hayallerin gerçeğe dönüşmesine tanıklık etmekse daha güzel! Düzenlediğimiz etkinliklerden sonra hep iç rahatlığı ve gülümsemelerle misafirlerinizi uğurladık. Peki keyifli bir organizasyon için bizi tercih ediyorsanız yapmanız gerekenler neler?

Sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız bize ulaşmanız için yeterli. Bu sayede fiyat tekliflerimizi size iletebiliriz ve hazırlıklara hemen başlayabiliriz! İlköz Organizasyon Parti Evi’yle geçireceğiniz güzel gününüzde mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Sancak Mah. Layoş Kaşut Cad. No :8/C Çankaya/Ankara

İlköz Organizasyon Parti Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!