• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hilal Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Hilal Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hilal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hilal Organizasyon Hakkında

Düğününüzden önce tatlı telaşınızı biraz olsun üzerinizden atmak, sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için kına geceleri, harika bir fırsat oluyor. Biz de Hilal Organizasyon Etimesgut ailesi olarak, kına gecenize dair her şeyi planlıyoruz ve size en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Kına geceleri, organizasyon konusunda en az düğün kadar özenilmesi gereken bir konu. Tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmeli ve misafirlerinize sunulmalı. İşimize olan aşkımız gösteriyor ki, bu özelliği fazlasıyla taşıyoruz. Siz hayatın akışına devam ederken biz de bir yandan, muhteşem bir gece organize ediyoruz. Şimdi dilerseniz, detaylardan bahsedelim.

İlk olarak, sizinle sohbet ediyoruz ve hayalinizdeki kına gecesinin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Masa örtüsü renginden nedimelerin özelliklerine kadar her şeyi bize söyleyebilirsiniz. Ardından, sizin isteklerinize göre planımızı oluşturuyoruz. Konseptimize karar verdikten sonra, mekan hakkında bilgi vermenizi istiyoruz. O gün geldiğinde ise, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte hazırlıklara başlıyoruz.

Davetli sayınıza göre, masa ve sandalye düzenimizi oluşturuyoruz. Amacımız sınırsız eğlence olduğu için, sahne alanını geniş bırakmaya gayret ediyoruz. Masaların üzerine, gecenin atmosferine uyum sağlayacak örtüler seriyoruz. Dilerseniz, sandalyeleri de uyumlu bir şekilde süslüyoruz. Misafirleriniz mekana geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz ve tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Sonrasında ise, harika bir dans gösterisi eşliğinde sizi de salona alıyoruz. Burada, nedimelerimiz tecrübeleriyle sizi yardımcı olacak.

Kına merasiminizde ise, aklınıza gelebilecek bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kına tepsisi, kına mumu, kına gülü, yakın arkadaşlara sağlanan kaftanlar ile ortamın güzelliğine güzellik katacak aksesuar imkanları sunuyoruz. Gece sonunda ise, konuklarınıza kuru kına ikram ediyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve kına gecenizi bize emanet etmek isterseniz, Hilal Organizasyon fiyatları için, sayfanın hemen yanındaki iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Kazım Karabekir Mah. Kazım Karabekir Cad. No:20/A Etimesgut/Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Hilal Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.