Es Event

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Es Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Es Event Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Es Event Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Es Event Hakkında

Rengarenk aksesuarlar, gösterişli dekorlarla kına mekânınızı muhteşem bir şekilde hazırlıyor, yıllar geçse de unutmayacağınız bir eğlenceyle sizi buluşturuyoruz. Es Event olarak profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla uzun yıllar boyunca Ankara’da organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Her detayını incelikle düşünerek tasarladığımız kutlamalar sayesinde de çiftler tarafından tercih edilen Ankara kına organizasyon şirketleri arasında yer alıyor, her sene farklı konseptler geliştirerek kusursuz bir gecesi çiftlerle buluşturuyoruz.

Mutlu bir yolculuğa attığınız bu muhteşem adımın en özel organizasyonu olan kına gecenizi kusursuz bir şekilde kutlamanız için de planlamalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Tek isteğimiz hayallerinizi gerçekleştirmek. Yaratıcığımızla istekleriniz doğrultusunda kına geceniz için size özel konseptler belirliyoruz. Organizasyon sürecinizde yanınızda oluyor, isteklerinize seri çözümler getiriyoruz.

Kültürümüzün en değerli günü olan kına gecesi kutlamanız için sağladığımız hizmetler neler mi? Kına mekânınızı konseptinize uygun dekor ve aksesuarlarla özenle hazırlıyoruz. Davet alanının en güzel köşesine modern kına tahtı yerleştiriyor, taktın etrafını çiçekler, payetli ve rengarenk kumaşlar, aksesuarlarla süslüyoruz. Dans pistine isminizin yazılı bulunduğu bir zemin hazırlıyoruz. Davetli masa ve sandalyeleri de konseptinize uygun olarak süslüyor, mekânı uyumlu bir görünüme kavuşturuyoruz. Kına merasiminde ihtiyacınız olan yaş ve kuru kına, hediyelikler, el mumu, gelin damat yüz örtüsü gibi tüm ekipmanları da temin edebiliyoruz.

Profesyonel dans gösterileriyle kına gecenizi şölen tadında kutlayabileceksiniz. Kına ekibimiz organizasyonunuza özel koreografiler hazırlıyor, size ve konuklarınıza farklı bir eğlence deneyimi yaşatıyoruz. Orkestranın kına geceniz için oluşturacağı geniş repertuvarla da muhteşem şarkılarla eğlenceli bir gün geçirebileceksiniz.

Ankara kına organizasyon fiyatlarını merak ediyorsanız, Es Evet olarak her bütçeye uygun kına paketlerimiz olduğunu söyleyebiliriz. Siz de kına gecenizde kusursuz bir hizmet almak ve sunacağımız olanaklar hakkında detayları öğrenmek istiyorsanız, sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.