Diva Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Diva Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Diva Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Diva Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Diva Organizasyon Hakkında

Profesyonel ekibimizle kına gecesi organize etmek başta olmak üzere; nişan ve sünnet organizasyonları, kına tahtı ve kaftan kiralama gibi hizmetler sunan başarılı bir firmayız. Uzun yıllardır organizasyon sektöründe gösteriyoruz ve bu süreç içerisinde birçok çiftle çalışma fırsatı bulduk. Hal böyle olunca edindiğimiz tecrübe de göz görülecek şekilde artı. Bu nedenle hayal ettiğiniz ne varsa gerçeğe dönüştürecek bilgi ve yeterliliğe sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Gelin ömrünüz boyunca unutamayacağınız kusursuz bir gün organize edelim!

Ankara kına gecesi organizasyonu için sıkça tercih edilen bir firmayız. Bunun en büyük sebebi gelin adaylarımızın karşınıza birçok konsept, renk alternatifi ve hizmet ile çıkıyor olmamız hiç kuşkusuz. İzin verirseniz şimdi de sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek memnuniyetinizi kazanmayı amaçlıyoruz. Bizimle çalışmaya karar verirseniz özel tasarım kaftandan misafirlerinizin nasıl karşılanacağına, kına gecenizde çalacak müziklerden kına merasimi için ihtiyacınız olacak tüm aksesuarlara kadar her detayla yakından ilgileneceğimizi de bilmenizi isteriz. Böylece başka firma aramakla zaman kaybetmeyecek, bütün ihtiyaçlarınızı tek bir adresten karşılayacaksınız.

Diva Organizasyon olarak, kına gecenizde size ve sevdiklerinize müthiş bir eğlence yaşatmak istiyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için birbirinden güzel şovlar hazırladık. Tüm gece sizi yanınızda olacak nedime kızlarımız, hazırladıkları dans gösterileri ile misafirlerinizi mest edecek. Bu aşamada son zamanların trendlerine uymak için siz de bu dans gösterilerine katılabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetlerle saymakla bitmeyecek türden. Bu nedenle gelin tüm ayrıntıları yüz yüze görüşüp güzel bir planlama yapalım! Eğer siz de sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi daha fazla bilgi görüşme randevusu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilir, aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ankara sincan törekent

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Diva Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.