Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Ankara

Black Elegance Organizasyon

Black Elegance Organizasyon

Black Elegance Organizasyon Hakkında

2017'de kurulan Black Elegance Organizasyon Ankara düğün davet organizasyon mekanları arasında yerini aldı. Firmamız detaycı, kaliteli hizmet anlayışı ve benzersiz dekorasyon ögeleri ile Ankara'da dünyaevine girecek çiftlerimiz tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kına davetleri başta olmak üzere söz ve nişan organizasyonlarından kız isteme törenleri ve doğum günlerine aklınıza gelen her davet için Black Elegance Organizasyon'u tercih edin.

Deneyim
İşletmecilerimizin düğün salonunda müdürlük tecrübesi bulunmakta. Black Elegance Organizasyon, 2 ortağı ve 15 kişilik profesyonel organizasyon ekibi ile kusursuz davetlere imza atıyor. 2017'den beri açık ve kapalı davet alanlarında, kır bahçeleri ve düğün salonlarında tecrübe edinen ekibimiz beklenmedik koşullarda dahi başarılı organizasyonlar gerçekleştiriyor. Sizleri dinliyor, hayalinizdeki davet için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hizmetler
Butik davetlerde olduğu kadar büyük gruplara da hitap eden firmamızda kına organizasyonu ve daha birçok farklı davet için hizmetlerimiz mevcut. Kına törenleriniz için Hint kınası, kına ekibi, tepsi ve mum gibi vazgeçilmez tören ögeleri ve kına müzikleri ile hizmet veriyoruz. Ayrıca gelinlerimize birbirinden farklı bindallı ve kaftan seçenekleri sunuyoruz.

Ankara kına organizasyonları arasında oryantal ekibimiz ve farklı dans türlerine göre şovlarımızla öne çıkıyoruz. Davul ve zurna eşliğinde şovlarımız da bulunmakta. Siz sevdiklerinizle eğlencenin tadını çıkarırken bu özel anları fotoğrafçılarımız ölümsüzleştiriyor. Küçük misafirleriniz için palyaço hizmetimiz de mevcut. Çiftlerimizin seçtiği mekana uygun hizmetler sunuyor, isteğe göre ek hizmetler de temin edebiliyoruz.

Dekorasyon / Süsleme
Black Elegance Ankara kına organizasyon ekibi ile harikalar gerçekleştiriyor! Göz alıcı taglar, görkemli kına tahtları, gelin yolu süslemeleri, tepsi ve şamdanlar ile akıllardan silinmeyecek bir davet sizleri bekliyor. Gelinlerimiz istekleri ve hayalindeki tema doğrultusunda aksesuar yelpazemizden faydalanabilir. Fotoğraf çekimi ve törenleriniz için davet alanını cıvıl cıvıl kumaş ve tüllerle dekore ediyor, en ince ayrıntıyı bile gözden kaçırmıyoruz.

Black Elegance Organizasyon, çeşitli dans şovları, kına davetlerine özel aksesuarları ve müşteri memnuniyeti ile öne çıkıyor. Gelin, sizin de mutluluğunuza ortak olalım! Firmamız ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen çiftlerimiz yukarıdaki iletişim formunu doldurarak bizlerle iletişime geçebilir ve akıllarına takılan soruları sorabilir. Planladığınız davet tarihlerine göre ücretsiz teklif alabilir, ödeme seçeneklerimizi öğrenebilirsiniz.

Black Elegance Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Black Elegance Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.