Ayka Grup Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Ayka Grup Düğün Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Ayka Grup Düğün Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ayka Grup Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Ayka Grup Düğün Organizasyon Hakkında

En eski düğün seremonilerinden bir tanesi olan kına yakma törenleri için konsept hazırlıkları yapıyoruz. Tarzı ile fark yaratmak isteyen gelinlerimize özel olarak geleneksel ile moderni birleştiriyor, kusursuz bir atmosferde eğlence vaat ediyoruz. Romantik anların yaşandığı, türküler eşliğinde merasimlerin gerçekleştirildiği gecede Ayka Grup Organizasyon farkını yaşamaya hazır mısınız?

Haydi, hiç vakit kaybetmeden hazırlıklarınıza başlayalım! Size en iyi hizmeti sunmak için randevu sistemiyle çalışan organizasyon sorumlumuzla bir görüşme düzenleyelim ve gecenizi güzelleştirecek detayları planlayalım. İsteklerinizi dinlemek bizim için son derece heyecan verici. Çünkü her detayı istekleriniz doğrultusunda tasarlamak için büyük bir hassasiyetle çalışıyoruz. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz organizasyon sektöründen edindiğimiz bilgiler ve tecrübe ile isteklerinize cevap vermenin en iyi yollarını biliyoruz. Fark yaratacak kına geceniz için geleneksel, saray, Osmanlı, Hint, Roman, prenses tarzlarda konsept hazırlıkları için çalışmalara başlıyoruz.

Ankara kına organizasyon firmaları arasında sıklıkla tercih edilmemizi sağlayan; tasarladığımız kına konseptlerinin şıklığı oluyor! Birbirinden özel aksesuar ve dekorlarla stilize ettiğimiz gecede en şık köşeyi ise, kına tahtının yer aldığı alan olarak düzenliyoruz. Tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz merasim için kaftanınız, dans şovlar için nedime gruplarımız ve yakın dostlarınızın bindallılar içerisindeki şıklığı harikulade gösterilere uygun hale geliyor. Masa, sandalye, taht ve aksesuar kiralama hizmetleriyle en küçük bir kaygı bile yaşamanızı engelliyoruz. Ancak bununla da yetinmiyor, davet menüleri ve müzik ziyafeti için de çözüm ortaklarımızla anlaşma süreci yaşıyoruz. Eksiksiz bir davet ve kusursuz bir eğlence için iş partnerlerimiz ve profesyonel ekibimize güveniyoruz. Siz düşleyin biz gerçekleştirelim. Hayallerinize ilk adımı atmak için hâlâ neyi bekliyorsunuz?

Ayka Grup Düğün Organizasyon iletişim formunu doldurarak Keçiören kına organizasyon şirketleri arasından bizi tercih edebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ufuktepe Mah. Atapark Cad. 1257 Sok. N:2/A Keçiören/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ayka Grup Düğün Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.