Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Ankara

Ay Taşı Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Ay Taşı Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Ay Taşı Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ay Taşı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Ay Taşı Organizasyon Hakkında

Sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz, her detayıyla muhteşem bir kına gecesi organizasyonu hayal ediyorsanız, Ay Taşı Etimesgut kına organizasyonunuza dair tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

İşini çok severek yapan, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu profesyonel ekibimizle öncelikle sizin beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılamak için hizmet veriyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede sizin kına gecenize dair tüm istek ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Ardından hazırlıklarımızın her aşamasında bu bilgiler doğrultusunda hareket ederek, tam olarak sizin içinize sinen bir kına gecesi organizasyonu hazırlıyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuz için kına tahtınızdan, kına tepsinize kadar her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde hızlıca ve uygun fiyatlarla temin edebiliyoruz. Temin ettiğimiz her bir süslemenin ve dekorun beraber belirlediğimiz kına konseptinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Geleneksek kına gecelerinin vazgeçilmezi olan kırmızı renklerdeki kına gecelerinden, rengarenk süslemelerin kullanıldığı Hint tarzındaki kına gecelerine kadar her konsepti en iyi şekilde uygulayabiliyoruz.

Kına geceniz boyunca tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamak için kına ekibimiz de bulunuyor. Güler yüzlü kına ekibimiz sizin bindallınıza ve kaftanınıza uyumlu olarak giyinerek kına gecenizde hoş bir görüntü yakalıyor. Kına mekanınıza ihtişamlı bir giriş yapmak isterseniz, kına ekibimiz ile beraber bir dans gösterisi ile giriş yapabiliyorsunuz.

Organizasyonunuzda sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenmeniz için tempoyu bir an olsun düşürmüyoruz. Kına ekibi danslarından, davul showlara kadar kına gecenizi adeta bir şenliğe dönüştürüyoruz.

En coşkulu anlarından, en hüzünlü anlarına kadar her detayıyla kusursuz bir kına gecesi için bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Ay Taşı Organizasyon Ankara kına organizasyonu fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.