Aşk Organizasyon

E-posta Gönder

  • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aşk Organizasyon Fiyatlandırma

  • Minimum Paket Fiyatı

    2.500-5.000 TL

Aşk Organizasyon Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Aşk Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Aşk Organizasyon Hakkında

Düğününüzden önce yakınlarınızla birlikte bir kına gecesi düzenlemek istiyorsunuz fakat yoğunluğunuzdan dolayı yeterli zamana sahip değilsiniz. Sakın kaygılanmayın! Aşk Organizasyon, bu davetinizin tüm yükünü omzunuzdan alıyor ve size hayatınız boyunca unutamayacağınız anlar yaşatıyor. Küçük – büyük tüm detayların düşünüldüğü, tüm aksesuar ve ekipmanların istediğiniz gibi temin edildiği ve hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü bu gece hayatınızda güzel bir iz olarak yer edinecek!

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz kına geceniz için eksiksiz bir hizmet sunuyor, tüm detayların üzerinde özenle duruyoruz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına süslemesi, kına minderi, cibinlik, kına tepsisi, kına mumu, bindallı, kaftan ve daha pek çok aksesuarın süslediği gecenizde konuklarınızla eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız.

Aşk Organizasyon bünyesinde çalışan uzman kadronun yıllardır bu tarz organizasyonlarda görev aldığını belirtmek istiyoruz. Tecrübeleri, bilgi birikimleri ve modayı yakından takip ediyor olmaları, gecenizi en ince ayrıntıya kadar planlayacaklarının göstergesi. Pek çok farklı konsepti beğeninize sunuyor ve farklı kına gecelerine olanak tanıyorlar.

Aynı zamanda ekibimizi ihtiyaçlarına göre temin edebiliyoruz. Mesela nedime imkânı sağlayabiliyor, ya da sevdiklerinize sürpriz bir koreografiyi ekibimizle birlikte gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu anları ölümsüzleştirmek için tüm ayrıntıların üstünde duruyor, gecenin akışı üzerinden defalarca geçiyoruz.

Ankara kına organizasyon firmalarından farklılaştığımız noktalardan biri ise; imkânlarımızı Ankara il sınırı dışındaki gelin adaylarımızla da paylaşıyor olmamız! Evet, yanlış duymadınız! Sadece Ankara’da değil, çevre illerde de kınanızı koordine edebiliyoruz.

Eğer siz de kına geceniz için profesyonel desteğimizi istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. İşini “Aşk” ile yapan bir organizasyon firması olan Aşk Organizasyon, rüya gibi bir kına gecesi için hazır!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.