Aşk-ı Hayal Organizasyon

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Aşk-ı Hayal Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Aşk-ı Hayal Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aşk-ı Hayal Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Aşk-ı Hayal Organizasyon Hakkında

5 yıldır davet ve organizasyon sektörde faaliyet gösteren firmamız, yaklaşık 1 buçuk yıldır Ankara’daki gelin adaylarına hizmet veriyor. İşimizi seven isteklerinize kulak veren bir ekibiz. Bu nedenle hayal ettiğiniz ne varsa bizimle paylaşırsanız birlikte kusursuz bir kına gecesi planlayabiliriz. O zaman hizmetlerimizden bahsetmekle başlatalım sürecimizi;

Ankara kına organizasyon hizmeti sunan ekibimizle iletişime geçtiğinizde hemen bir ön görüşme tarihi belirliyoruz çünkü isteklerinizi yüz yüze dinlemek istiyoruz. Her türlü konuda size yardımcı olacak ekibimiz, konsept konusunda da sizi doğru bir şekilde yönlendiriyor. Eğer birçok kına konseptimiz arasında kararsızlık yaşarsanız yılların verdiği tecrübeyle mekan seçiminizi de dikkate alarak danışmanlık hizmeti verebildiğimizi de belirtelim.

Kına gecenizde ihtiyacınız olacak hizmet ve aksesuarların tümüne sahibiz. Bunun için başka firma aramakla zaman kaybetmeyecek düğün hazırlıklarınızla ilgilenmeye devam edebileceksiniz. Peki bu hizmetlerin içinde neler var? Mesela; kına konseptinize ve tarzınıza göre seçebileceğiniz farklı kına tahtları ve cibinliklerimiz var. Kına yakma merasiminde kullanacağınız kına tahtınızı mekanın en güzel yerine yerleştiriyoruz. Bu sayede küçük dinlenmelerinizi yaparken de organizasyonunuzun merkezinde yer alıyorsunuz. Kına gecenizde giyeceğiniz kaftan ve bindallı da bizden kiralayabiliyorsunuz. Her biri el emeği olan birbirinden güzel kaftan ve bindallı modellerimizle göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olacaksınız.

Her anlamda kusursuz bir organizasyon için müzik seçiminden ikramlara, kına merasiminden kına gecenizin akış planlamasına kadar her detayla yakından ilgileniyoruz. Bu nedenle size düşünecek hiçbir ayrıntı kalmıyor. Üstelik Ankara kına organizasyon fiyatlarından daha avantajlı fiyatlarla hizmet verdiğimizi de belirtelim! Olanaklarımızı çok beğendiyseniz ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.