Alya Mina Organizasyon

E-posta Gönder

  • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Alya Mina Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Alya Mina Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alya Mina Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Alya Mina Organizasyon Hakkında

Hüznü ve heyecanı bir arada yaşayacağınız kına gecenizi, en güzel hayallerle buluşturmak istiyorsanız; doğru yerdesiniz çünkü Alya Mina Organizasyon olarak sunduğumuz birbirinden güzel hizmetlerle mutluluğunuza ortak oluyoruz. Planlamadan organizasyon yönetimine, ihtiyacınız olacak aksesuarlardan misafirlerinize vereceğiniz hediyeliklere kadar her detayla yakından ilgileniyor, omuzlarınızdaki tatlı telaşı biraz olsun hafifletiyoruz.

Peki neler yapıyoruz ve süreci nasıl üretiyoruz?

Değişen her şey gibi kına organizasyonları da sürekli değişip modernleşiyor. Biz de bu durumun farkında olan bir ekip olarak, kendimizi çağın gereklerini karşılayacak şekilde sürekli gelişiyoruz. İstiyoruz ki başkasında görüp beğendiğiniz her hizmeti, size profesyonel bir şekilde sunabilelim. Sürecimiz bizimle iletişime geçtiğiniz noktada başlıyor. Aklınızdaki temel sorulara yanıt verdikten sonra hemen yüz yüze görüşeceğimiz bir tarih belirliyoruz. Kına konseptlerimiz, kına paketlerimiz ve fiyatlarımız hakkında konuştuktan sonra detaylı bir akış planı hazırlıyoruz. Bu aşamalardan sonrası çok daha eğlenceli zaten!

İhtiyaçlarınızı göz önünde tutarak hazırladığımız paketlerimizin içinde mekan süslemeden müziğe, kaftan kiralamadan ikramlara kadar her detay yer alıyor. Bu nedenle başka firma aramakla zaman kaybetmeden kına gecenize hazırlanabiliyorsunuz. Profesyonel hizmet veren nedime ekibimiz, gecenize eğlence katacak şovlar sunuyor. İlk olarak davullar ve tefler harika bir çıkış yapıyorsunuz. Nedimelerimiz konukları da oyun pistine davet ederek kesintisiz eğlence yaşatıyorlar. Daha sonra kına merasimi için hazırlıklara başlıyoruz. Kaftanınızı giydikten sonra yine özel bir gelin girişiyle sahneye geliyorsunuz. Duygusal müzikler eşliğinde gelin ağlatma yapıyoruz. Daha sonra kına yakılıyor ve damat geliyor. İsterseniz testi kırma oyunu da gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınız için el mumu, el gülü, tef, taç ve kaftan temini de yaptığımızı belirtelim. Ankara kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek ve sunduğumuz diğer hizmetler hakkında bilgi almak için sayfanın sağ üst köşesinde bulunan formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.