Altın Topuk

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Düğün Dansı Merkezi
33 9 11

Yenimahalle

Düğün Dansı Merkezi

1.500 TL'den az
My Day Organizasyon
40 2 13

Çankaya

My Day Organizasyon

1.500 TL'den az
Taris Organizasyon
13 9

Altındağ

Taris Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Eski zamanlardan beri yapılmaktan hiç vazgeçilmeyen kına geceleri, baba evinde son gece olduğu için hüznü, bekarlığa veda organizasyonu olarak görüldüğünde ise eğlenceyi ifade ediyor. Günümüzde kına konseptlerinin ve eğlencelerin oldukça çeşitlendiğini de göz önünde bulundurursak bu konuda profesyonel bir ekipten yardım almamanız kaçınılmaz. İşte tam da bu noktada, profesyonel hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmek için burada olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kına mekanınızın süslenmesinden kına merasimine, özel tasarım kaftanlardan müzik seçimlerinize kadar her detayı büyük bir özveriyle yönetiyoruz.

Biz de Ankara kına gecesi organizasyon firmalarından farkımızı ortaya koyan en temel özellik hazırladığımız farklı kına konseptleri. Bunun yanında isteklerinizle yakından ilgilenmemiz ve hayallerinizi yol göstericimiz olarak kabul etmemiz de var elbette. Aslında sayamadığımız kadar çok olanak sağlıyoruz gelin adaylarımıza. Bunların her birini burada anlatmamız mümkün değil ama birkaçından kısaca bahsedelim;

İlk olarak kına yapacağınız mekanın fiziksel özelliklerini bize anlatmanızı istiyor, buna göre dekorasyon önerileri sunuyoruz. Daha sonra seçtiğiniz renkler ve aksesuarlar eşliğinde mekanınızı süslüyor, seçimini yaptığınız kına tahtını ve cibinliğini temin ediyoruz. Nedimelerimizin oturacağı minderleri de hazırladıktan sonra arkadaşlarınıza vereceğimiz tef, taç, el mumlarını koyacağımız masayı tasarlıyoruz. Gördüğünüz gibi her detayı önceden planladığımız için organizasyon akışında herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Kına gecenizin en eğlenceli kısmı ise nedimelerimizle birlikte sahneye çıkış anınız olacak hiç kuşkusuz çünkü bu değerli anlar için harika bir şov hazırladık. Kına yakma merasiminde ihtiyacınız olacak bütün aksesuarları da temin ettiğimizi belirtelim. Sunduğumuz imkanları çok beğendiyseniz ve hemen Ankara kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın sağ üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Aynur Sarac

  • Adres: Aşağı Öveçler Mah. Ligon Cad. 55 D:8 Çankaya, AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!