Afitap Dans Organizasyon

E-posta Gönder

  • Yenimahalle, Ankara.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Afitap Dans Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Afitap Dans Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Afitap Dans Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına takımı, Kına töreni

Afitap Dans Organizasyon Hakkında

Afitap Dans Organizasyon ailesine hoş geldiniz! Sultanlara yakışan bir kına gecesinde yanınızda olan ekibiniz sayesinde kendinizi özel hissedeceksiniz. Her şey hayallerinizin ötesinde ve size özel olacak. Nasıl mı?

Öncelikle; kına ritüelleri için en önemli detay olan kaftan ve konsept seçimlerinizi yapmalıyız. Bu yüzden organizasyon sorumlusu ile detayları tasarladığımız süreç için sizi görüşmeye davet ediyoruz. İsteklerinizi öğreniyor, hayalinizi süsleyen kına gecesini tasarlamaya başlıyoruz. Mekân tercihinize de uygun olan konsepti en çok belli eden ve özel kılan alanı, yani kına köşesini dekore ediyoruz. Şıklığıyla göz kamaştıran bu alanda taht, kına sehpası, mumlar ve kına merasimi için gerekli aksesuarlar yer alıyor... O gün gelip çattığında ekibimiz hazırlıkları erkenden tamamlıyor; mekân süslemeleri, merasim hazırlıkları gibi pek çok iş hallediliyor ve son olarak her şeyin kusursuz olduğundan emin olmak için kontrolleri de yapıyoruz.

Davetinizle katılan konuklarınız karşılama masasında veya “Hoş geldiniz”, yazılı karşılama panosunun önünde nedimelerimiz tarafında salona buyur ediliyor. İşte tam da bu noktada eğlence başlıyor. Kına gecesi dans ekibi Ankara’da ‘Afitap Dans Organizasyon' farkıyla kına yolunda size eşlik ediyor. Dans şovları eşliğinde piste geldiğinizde konuklarınız adeta büyüleniyor. Tüm güzelliğiniz ve kaftanınızla şık bir şekilde gösterinin merkezinde oluyorsunuz. Renk renk bindallılarla yelpaze şovlar, özel koreografiyle hazırlanmış danslar, oryantal gösterisi ve daha pek çoğuyla eğlencenizi taçlandırıyoruz. Unutulmaz davetinizi Hint, Osmanlı, geleneksel, saray veya modern konseptlerle tasarlayabiliyoruz. Gecenin sultanı ve dans ekibiyle fark yaratan, çok konuşulacak bir kına gecesi konuklarınızı bekliyor. Siz de modern ve gelenekselin harmanlandığı tarzınızla dikkatleri üzerinize toplamaya hazır olun!

Ankara kına gecesi organizasyon firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. Afitap Dans Organizasyon iletişim formu ve detaylar sayfanın üzerinde yer alıyor! Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

  • Adres:

    3057. Sokak Yaşamkent Mahallesi No:9 Çankaya Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.