Vabartum Düğün Salonu

E-posta Gönder

Vabartum Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Vezirköprü, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Artı Plus Organizasyon
30 1 9

İlkadım

Artı Plus Organizasyon

200-300
50 TL'den az
Otel 1919
22 3

Atakum

Otel 1919

200-300
50-100 TL
Blue Dolphin Otel
15 2

Atakum

Blue Dolphin Otel

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Size unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatmak için Samsun’dayız. Kendimizi sürekli geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Vabartum Düğün Salonu Vezirköprü yer alıyor. Kolay ulaşım olanaklarına sahip olan salonumuza, misafirleriniz zaman kaybı yaşamadan kendi araçlarıyla veya toplu ulaşım araçlarıyla varabiliyor.

Yaklaşık olarak 1000 kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz. Yer sıkıntısı olmadan tüm konuklarınız salonumuza rahatça davet edebilirsiniz. Masalarımızı 4 ve 6 kişilik olarak yerleştiriyoruz. İstek dahilinde aynı masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek 10 kişiliğe çıkartabiliyoruz. Mavi masa giydirmelerimize, turuncu renk kurdele süslemeli sandalyelerimiz eşlik ediyor. Klasik dekorumuzu beğenmeseniz istediğiniz kına gecenize özel süslemeler de yapabiliyoruz.

Kına gecesinin olmazsa olmaz adetlerini yerine getirmek için organizasyon firmalarıyla iş ortaklığı kurup kına töreninizi daha farklı bir hale getirebiliriz. Her şeyi sizin zevkinize ve tarzınıza bırakıyoruz.

Yer sıkıntısı yaşamayın özgürce dans edin diye size geniş bir pist alanı oluşturduk; pistimizde konuklarınızla birlikte şimdiye kadar hiç eğlenmemiş gibi dans edebilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizi salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız yapıyor. Video çekimlerinizi de üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Kına gecenizden sonra fotoğraf ve videolarınızı istediğiniz zaman gelip bizden alabilirsiniz. Rahatça son hazırlıklılarınızı yapıp eşinizle organizasyon saatinizi bekleyeceğiniz VIP odamız da o büyük günde emrinize amade şekilde sizi bekliyor olacak.

Ayrıca belirtmek istiyoruz ki; pazartesi-salı-çarşamba ve perşembe günleri için indirimli paketimiz bulunuyor. Salon, müzisyen, video çekimi, gelin başı, pasta ve meyve suyu ikramlarımız dahil 899 TL’den başlayan fiyatlarımızla sizi bekliyoruz.

Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Vabartum Avm Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Samsun'da kına mekanları arayışınıza, en iyi hizmet ile cevap vererek olan bizler, bu özel gününüze ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kisi

Hamdş Elgün

  • Adres: VABARTUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ Bahçelievler Mah. Samsun Cad. No:23 Vezirköprü / SAMSUN

Vabartum Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!