Vabartum Düğün Salonu

E-posta Gönder

Vabartum Düğün Salonu

Vabartum Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Vabartum Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Vabartum Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Vabartum Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Vabartum Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Vabartum Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Vabartum Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Vabartum Düğün Salonu Hakkında

Size unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatmak için Samsun’dayız. Kendimizi sürekli geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Vabartum Düğün Salonu Vezirköprü yer alıyor. Kolay ulaşım olanaklarına sahip olan salonumuza, misafirleriniz zaman kaybı yaşamadan kendi araçlarıyla veya toplu ulaşım araçlarıyla varabiliyor.

Yaklaşık olarak 1000 kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz. Yer sıkıntısı olmadan tüm konuklarınız salonumuza rahatça davet edebilirsiniz. Masalarımızı 4 ve 6 kişilik olarak yerleştiriyoruz. İstek dahilinde aynı masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek 10 kişiliğe çıkartabiliyoruz. Mavi masa giydirmelerimize, turuncu renk kurdele süslemeli sandalyelerimiz eşlik ediyor. Klasik dekorumuzu beğenmeseniz istediğiniz kına gecenize özel süslemeler de yapabiliyoruz.

Kına gecesinin olmazsa olmaz adetlerini yerine getirmek için organizasyon firmalarıyla iş ortaklığı kurup kına töreninizi daha farklı bir hale getirebiliriz. Her şeyi sizin zevkinize ve tarzınıza bırakıyoruz.

Yer sıkıntısı yaşamayın özgürce dans edin diye size geniş bir pist alanı oluşturduk; pistimizde konuklarınızla birlikte şimdiye kadar hiç eğlenmemiş gibi dans edebilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizi salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız yapıyor. Video çekimlerinizi de üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Kına gecenizden sonra fotoğraf ve videolarınızı istediğiniz zaman gelip bizden alabilirsiniz. Rahatça son hazırlıklılarınızı yapıp eşinizle organizasyon saatinizi bekleyeceğiniz VIP odamız da o büyük günde emrinize amade şekilde sizi bekliyor olacak.

Ayrıca belirtmek istiyoruz ki; pazartesi-salı-çarşamba ve perşembe günleri için indirimli paketimiz bulunuyor. Salon, müzisyen, video çekimi, gelin başı, pasta ve meyve suyu ikramlarımız dahil 899 TL’den başlayan fiyatlarımızla sizi bekliyoruz.

Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Vabartum Avm Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Samsun'da kına mekanları arayışınıza, en iyi hizmet ile cevap vererek olan bizler, bu özel gününüze ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  VABARTUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ Bahçelievler Mah. Samsun Cad. No:23 Vezirköprü / SAMSUN

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Vabartum Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.