Pinpark Kır Düğün Salonları

E-posta Gönder

Pinpark Kır Düğün Salonları Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

Pinpark Kır Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Pinpark Kır Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Pinpark Kır Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Pinpark Kır Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Pinpark Kır Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Pinpark Kır Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Kına müziği, Kına süslemesi

Pinpark Kır Düğün Salonları Hakkında

Kına gecenizde size ve konuklarınıza kendilerini özel hissettirecek hizmetler sunuyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak en büyük hedefimiz. Konuklarımızı memnun etmek için her anınıza kusursuzluğu işlemek için çalışıyoruz. Tecrübelerimizi hayallerinize ulaştırmak için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen geliştiriyoruz. Kına gecenizi en güzel şekilde yapmak için sizi Pinpark Düğün Salonumuza bekliyoruz.

Peki bu özel gününüz için size hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle Samsun’un en büyük açık alanlarından biri olarak faaliyet gösteriyoruz. Açık alanımız 300 kişinin rahatça sığabileceği ağırlama kapasitesiyle hizmet veriyor. Kişi sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyoruz; istediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz.

Yemekli davetleriniz için kendi bünyemizde menünüzü hazırlayabiliyoruz. Dilerseniz dışarıdan anlaşacağınız catering firmasıyla ortaklık kurup misafirlerinizi bu şekilde ağırlıyoruz. Yemek olmayan davetlerimiz için konuklarınıza yaş-kuru pasta, çerez ve içecek ikramlarımız oluyor. Size en uygununu seçebilirsiniz, karar tamamen size ait.

Kına gecenizde alanımıza girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayıp misafirlerinize görsel bir şov sunabilirsiniz. Kına geceleriniz için isteğiniz dahilinde kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı hizmeti verebiliyoruz. Amacımız sizi memnun ederek gecenizi unutulmaz kılmak.

Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin zevkine varacaksınız.

Kına dışında nişan, düğün, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri gibi etkinliklerinizde de hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Önceden bize haber vermeniz durumunda davetinize özel olarak uygun salonumuzu hazırlıyoruz.

Daha fazla hizmet bilgisi almak ve Samsun Pinpark Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu en özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Beypınar Mah. 1517 Sk. No:5 Atakum / Samsun

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Pinpark Kır Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.