Manzara Cafe Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Manzara Cafe Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Manzara Cafe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Manzara Cafe Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Manzara Cafe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

{Manzara Cafe Restaurant} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Manzara Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Manzara Cafe Restaurant} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Manzara Cafe Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Manzara Cafe Restaurant Hakkında

Gün boyunca kesintisiz bir şekilde eğlenerek kurtlarınızı dökeceğiniz kına ve bekârlığa veda partinizi bizim ev sahipliğimizden kutlayarak yıllar geçse de dillerden düşmeyen anılar biriktirmeye ne dersiniz?


Samsun Manzara Cafe Restaurant olarak uzun yıllar boyunca Samsun İlkadım’da faaliyet gösteriyoruz. Özel gün ve kutlamaların anlam ve önemini bilen bir işletme olduğumuzdan dolayı organizasyonları titizlikle planlıyor, misafirlerimizin eğlenceli ve kusursuz bir gün geçirmesini sağlıyoruz.


Bizim ev sahipliğimizde gerçekleştirilen organizasyonlardan bahsetmek gerekirse; düğün, kültürümüzde önemli bir yeri olan kına ve bekârlığa veda partileri, evlilik sürecinin ilk adımlarından olan nişan kutlaması, doğum günleri, baby shower, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere bütün kutlamalar için hizmetinizdeyiz.


Organizasyonları nasıl planladığımızı anlatmak istiyoruz size. Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir organizasyon geçirmeyi dilediğinizi öğreniyoruz. Organizasyon konusunda tecrübeli olduğumuzdan dolayı tavsiyeler ve önerilerimizi sunuyoruz.


Davet alanımız camla çevrili geniş bir alandan oluşuyor. Yüksek tavan ve gün ışını direk aldığından dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacasınız. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyoruz. Şık görünümlü tiffany sandalye ve 8 kişilik yuvarlak masalarla davet alanımızı hazırlıyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partilerinde bindallı ve kaftanınıza uygun süslemelerde restoranımızı süsleyebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından temin edeceğimiz ekipman ve dekorlarla davet alanımızı hazırlıyoruz. Kına tahtı, masa ve sandalye giydirmelerini konsepte uygun renkler kullanarak hazırlıyor, mekânla bir bütün hâlinde görünmenizi sağlıyoruz.


Yemekli kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menü içeriğimizle sizi karşılıyoruz. Yemekleri kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, size ve davetlilere farklı bir deneyim yaşatıyoruz.
Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız Manzara Cafe Samsun telefon numarası için bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Karasamsun Mah. 854. Sk. No:2 İlkadım

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Manzara Cafe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.