Havza Tuğra Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Havza, Samsun

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Artı Plus Organizasyon
30 1 9

İlkadım

Artı Plus Organizasyon

200-300
50 TL'den az
Otel 1919
22 3

Atakum

Otel 1919

200-300
50-100 TL
Blue Dolphin Otel
15 2

Atakum

Blue Dolphin Otel

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Konforlu bir konaklama, keyifli bir organizasyon yaşamanız için 1997 yılında Samsun Havza Tuğra Otel olarak kurulduk. Gelişmeyi hedefleyen, memnuniyeti sağlamaya çalışan bir çalışma prensibiyle hizmet veriyoruz. Toplu yemek organizasyonlarından kongreye kına gecelerinden nişan törenlerine kadar her davet için çalışıyoruz.


Otelimizde 68 kişiyi ağırlayabildiğimiz gibi futbol kampı yapmak isteyen sporcular için de çalışıyoruz. Odalarımızda konforu sağlayarak gelen her misafirimizin evindeki rahatlığı bulmasını istedik. Ayrıca 100 kişiyi alabilen bir restorana sahibiz. Günlük olarak da kullanılabileceği gibi otel misafirlerimiz için de lezzet şöleni yaratıyoruz. Yöresel tatları içeren bir menüye sahibiz.


Özel günler için çok hassas çalışıyoruz. Verdiğiniz değerin farkında olduğumuz için çeşitli çözüm ortaklarımızla birlikte kına gecenizin hazırlıklarını yapıyoruz. Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerinizle de karşınıza çıkıyoruz. Ustalarımız size özel bir kına menüsü hazırlıyor ve önceden tadım ve değişiklik de yapabiliyorsunuz. Servis ekibimizde hijyen kurallarına dikkat ederek tabakları sofralarınızla buluşturuyor. Aksama yaşamıyorsunuz ve ihtiyaçlarınızı gidermek için her an yanınızda bulunuyorlar. Bunun dışında süsleme konusunda da az önce bahsettiğimiz çözüm ortaklarımız ile birlikte çalışıyoruz.


Kına gecelerinin amacı, eğlenmek. Biz de bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü bu özel bir gece ve beklentilerinizi karşılamak bizim asli görevimiz. Yıllar sonra bile iyi dileklerle andığınız bir gün yaşatmak istiyoruz size. Hatta bunu sağlamak için bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Her an yanınızda yer alarak sizi endişelendiren noktalarda devreye giriyor ve programın aksamamasını sağlıyor.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit! İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece eğlenceli kına gecenizin planlamasına dair ilk adımları atmaya başlıyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İmaret Mahallesi Kütüphane Sokak No:34

Havza Tuğra Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!