Havza Tuğra Otel

E-posta Gönder

Havza Tuğra Otel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  100-200

Havza Tuğra Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Havza Tuğra Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Havza Tuğra Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Havza Tuğra Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Havza Tuğra Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Havza Tuğra Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Havza Tuğra Otel Hakkında

Konforlu bir konaklama, keyifli bir organizasyon yaşamanız için 1997 yılında Samsun Havza Tuğra Otel olarak kurulduk. Gelişmeyi hedefleyen, memnuniyeti sağlamaya çalışan bir çalışma prensibiyle hizmet veriyoruz. Toplu yemek organizasyonlarından kongreye kına gecelerinden nişan törenlerine kadar her davet için çalışıyoruz.


Otelimizde 68 kişiyi ağırlayabildiğimiz gibi futbol kampı yapmak isteyen sporcular için de çalışıyoruz. Odalarımızda konforu sağlayarak gelen her misafirimizin evindeki rahatlığı bulmasını istedik. Ayrıca 100 kişiyi alabilen bir restorana sahibiz. Günlük olarak da kullanılabileceği gibi otel misafirlerimiz için de lezzet şöleni yaratıyoruz. Yöresel tatları içeren bir menüye sahibiz.


Özel günler için çok hassas çalışıyoruz. Verdiğiniz değerin farkında olduğumuz için çeşitli çözüm ortaklarımızla birlikte kına gecenizin hazırlıklarını yapıyoruz. Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerinizle de karşınıza çıkıyoruz. Ustalarımız size özel bir kına menüsü hazırlıyor ve önceden tadım ve değişiklik de yapabiliyorsunuz. Servis ekibimizde hijyen kurallarına dikkat ederek tabakları sofralarınızla buluşturuyor. Aksama yaşamıyorsunuz ve ihtiyaçlarınızı gidermek için her an yanınızda bulunuyorlar. Bunun dışında süsleme konusunda da az önce bahsettiğimiz çözüm ortaklarımız ile birlikte çalışıyoruz.


Kına gecelerinin amacı, eğlenmek. Biz de bunu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü bu özel bir gece ve beklentilerinizi karşılamak bizim asli görevimiz. Yıllar sonra bile iyi dileklerle andığınız bir gün yaşatmak istiyoruz size. Hatta bunu sağlamak için bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Her an yanınızda yer alarak sizi endişelendiren noktalarda devreye giriyor ve programın aksamamasını sağlıyor.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit! İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece eğlenceli kına gecenizin planlamasına dair ilk adımları atmaya başlıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İmaret Mahallesi Kütüphane Sokak No:34

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Havza Tuğra Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.