Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Hakkında

Doğayla iç içe olan ferah bahçemizde kına gecenizi yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise biraz kendimizden bahsetmek istiyoruz;


 • Öncelikle doğa manzaralı açık alanımızda 1000 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Ortaklık kurduğumuz organizasyon firmaları aracılığıyla bahçemizde dilediğiniz tarzda konsept oluşturabiliyoruz. Gelecek davetli sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyor, konsepte uygun şekilde süslemelerini yapıyoruz.

 • Kına gecenizi yemekli şekilde yapmak isterseniz, ortaklık kurduğumuz catering firmaları aracılığıyla yemek servisi yapabiliyoruz. Misafirlerinizin her türlü isteğini mümkün olduğunca yerine getiriyoruz. Hijyenik ortamda hazırlanan yemekleri profesyonel servis ekibimizle, zamanında ve eksiksiz olarak sunmaya özen gösteriyoruz.

 • Kına geceniz için son zamanların trendlerine ayak uydurmak adına organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarları kullanmanızda fayda var. Aynı zamanda bekarlığı da veda edeceğiniz o muhteşem günde arkadaşlarınızla birlikte dans koreografisi hazırlayabilir, geleceğe eğlenceli anılar bırakabilirsiniz. En özel anlarınızı ölümsüzleştirecek bir fotoğrafçıyla da anlaşmayı unutmamalısınız.

 • Kaliteli ışık ve ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformu yer alıyor. Talep etmeniz durumunda profesyonel ekiplerin canlı müzik performanslarına da yer verebiliyoruz. Birlikte belirlediğimiz müzik listesiyle kötü sürprizlere yer vermiyor, konuklarımızın keyifli bir gün geçirmelerine olanak sağlıyoruz.

 • Kına dışında açılış, bayi toplantısı, düğün, doğum günü, sünnet düğünü ve parti gibi birçok organizasyonunuzda ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca festival ve konser gibi etkinliklerde de faaliyet gösteriyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve hizmet içeriğimize göre şekillendiriyoruz.



Daha fazla bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli bir hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mersin’de kına mekanları arasında sizi şaşırtacak özelliklerimizle size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Güzelyurt Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Anamur Belediyesi Sosyal Tesisleri

 • Haritadaki Konumu

  Yalçınkayalar Hotel & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.