Yakamoz Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yakamoz Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450
Yakamoz Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 400
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 400

Yakamoz Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Yakamoz Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

{Yakamoz Düğün Salonu} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yakamoz Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Yakamoz Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Yakamoz Düğün Salonu} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yakamoz Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Yakamoz Düğün Salonu Hakkında

Hayallerinize uygun, hayatınızın en önemli gününü şık tasarımlı bir salonda kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yakamoz Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Mersin’de faaliyet gösteriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne birçok çift ve ailenin mutlu günlerine şahit olduk. Değişen düğün trendini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda salonumuzun konseptinde yenilikler yapıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerinde de kişiye uygun olan konseptler oluşturuyoruz. Ayrıca nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Salonumuza ilk girdiğiniz anda şık tasarımızın ilginizi çekeceğinden eminiz. Nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğreniyor ve be doğrultuda süslemelerimizi gerçekleştiriyoruz. 10 kişilik yuvarlak masalarımızı geniş aralıklarla her davetlinin pisti görebilecekleri şekilde konumlandırıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifleri sunuyor seçtiğiniz renkle uyumlu aksesuar ve dekorlar kullanıyoruz. Gelin yoluna kırmız halı seriyor etrafına çiçekli dekorlar kurarak sizi ve davetlileri en iyi şekilde karşılıyoruz.

Kına ve bekarlığa veda kutlamaları geçmişten bugüne gelen kültürümüzde önemli yeri olan bir etkinliğimiz. Geçmişi günümüze uyarlayarak modern bir kutlama sunuyoruz. Klasik kutlamalar dışına çıkmak istiyorsanız Osmanlı ve modern tarzda salonumuzu süslüyor istediğiniz konsepti uygulamanızı sağlıyoruz. Bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde kına tahtını süslüyor ve renkle uyumlu aksesuarlar temin ediyoruz.

Mersin Yakamoz Düğün Salonu olarak yemekli organizasyonlarda kişiye özel menüler oluşturuyoruz. Damak zevkinizi öğrenerek sevebileceğiniz lezzetler hazırlıyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler hijyenik mutfağımızdan hazırlanmaktadır. Politikamız gereği ürün kalitesine çok önem veriyoruz. Yemeklerde kullandığımız ürünler güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Güler yüzlü bir şekilde servis ederek davetliler ve sizi lezzet yolculuğuna çıkıyoruz. Siz de bir çok seçenek sunan bir salonda organizasyon düzenlemek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cami Şerif Mah. İl Jandarma Komutanlığı Karşısı 5240 Sk., 33110

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yakamoz Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.