Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı Sık Sorulan Sorular

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı Hakkında

Tarihi dokular içerisinde oldukça uygun olacak Osmanlı’dan beri bir gelenek haline gelen kına gecenizi konağımızda gerçekleştirmeniz için bekliyoruz. Mersin kına mekanları arasında Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı adıyla profesyonel bir hizmetle karşınızdayız.


1915 yılında kereste tüccarı Mustafa Kısakahyaoğlu tarafından yapılan ve inşası da Rum Kâhya Kiryako’ya ait olan konağımız, 2 yıl boyunca yük hayvanlarıyla malzeme taşınarak tamamlandı. Daha sonraki yıllarda restore edilerek günümüz halini aldı. 19. yüzyıl mimarisini yansıtan konakta; moloz taş ve ahşap hatıl kullanılarak ve içi dışı sıvalı bir şekilde yapıldı. Kırma çatısı de kiremitle kaplı. Merdiven ise yarısı kesme taş yarısı ahşap şeklinde yapıldı. İç mekân da dayanıklılığıyla tanınan Toros sedirinden malzemeler kullanıldı. Günümüzde ise, kına gecelerini tarihi mekânda yapmak isteyen konuklarını ağırlıyor.


Kaliteli bir hizmetle ve profesyonel bir ekiple kına organizasyonunuz için tarih kokan bir hazırlık yapıyoruz. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz kır bahçemizde kına eğlencenizi gerçekleştirebilirsiniz. Önceden sağladığımız görüşmelerle ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda bir kına programı hazırlıyoruz. Nasıl bir organizasyon istediğinizden bitiş saatine kadar her detayı konuşuyoruz. Bu program çerçevesinde de hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Kına gecesinde ise tek yapmanız gereken misafirlerinizle ilgilenmek ve tadını çıkarmak!


Dilerseniz organizasyonunuzu yemekli ya da yemeksiz olarak yapabiliyorsunuz. Hijyen konusuna dikkat eden bir ekiple birlikte asla aksama yaşamıyorsunuz. Keyifli ve eğlenceli bir organizasyon geçiriyorsunuz. Ayrıca kına gecenizde size özel tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlumuz sayesinde daha rahat bir davet yaşıyorsunuz.


Eğer kına gecenizde Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı imzası olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için de yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. İletişim formunuzu görür görmez size telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    23 Nisan Caddesi, 403. sokak

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tarihi Kısakahyaoğlu Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.