• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sess Mersin Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sess Mersin Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sess Mersin Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sess Mersin Sıkça Sorulan Sorular

Sess Mersin kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sess Mersin kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sess Mersin kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sess Mersin kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sess Mersin kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sess Mersin Hakkında

Mersin gecelerine yeni bir soluk ve tarz getirmek için şimdi de Yenişehir’deyiz. Eğlenmek için kaliteli bir mekâna ihtiyaç duyuyorsanız Sess hizmetinizde. Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyet gösteren Sess, profesyonel ekip ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile bir gece kulübünden daha fazlası. “Bu kadar sessizlik yeter!” sloganı ile sizi ağırlıyor ve tüm konuklarımızı mekânımıza bekliyoruz.

Bekarlığa veda gecelerinizi gerçekleştirmek için bizi tercih edebilirsiniz. İşletmemizde geniş bir kapalı alanımız bulunmakta. Yüksek bir tavana sahip olduğumuz için en kalabalık olduğumuz anlarda bile basık bir ortamdan uzak duruyoruz. Şık ve görkemli avizeleri göreceksiniz. Aynı zamanda geniş bir alanımızı bar için ayırdık. Bu barda alkollü ve alkolsüz tüm içkilerinizi anında temin edebiliyorsunuz. Buraya bar sandalyeleri de koyduğumuz için geceye burada da devam edebiliyorsunuz.

Bekarlığa veda geceleriniz dışında doğum günlerinizde, yıl dönümlerinizde ve mezuniyet partilerinizde de bizi tercih edebilmektesiniz. Eğer kalabalık bir grup ile gelecekseniz, bizimle bu organizasyonunuz için önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle hem gelecek kişi sayısını ve isteklerinizi öğrenip size daha iyi bir hizmet verebiliyor hem de yoğunluğumuzdan dolayı mağdur olmanızı engelliyoruz.

Güler yüzlü bir hizmeti ilke edindiğimiz mekânımızda, çalışanlarımız gece boyunca sizin için hizmetinizde. Sabaha karşı 05.00’a kadar kesintisiz bir hizmet sunuyor ve son dakikalara kadar eğlenceyi maksimumda yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

“Mersin Sess nerede?” diye soracak olursanız; İsmet İnönü Bulvarında bulunan mekânımıza özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda merkezi bir konumda bulunduğumuz için, gecenin sonunda taksiyle de her yere uygun fiyatlarla gidebiliyorsunuz.

Bizi tercih etmek ve Mersin Sess Club fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için yandaki formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Pirireis Mahallesi, İsmet İnönü Blv. No:206, 33110 Yenişehir/Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Sess Mersin Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.