Salon Beyaz Melek

E-posta Gönder

  • Yenişehir, Mersin.

Kapasite Bilgileri

Salon Beyaz Melek
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Salon Beyaz Melek Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Salon Beyaz Melek Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Salon Beyaz Melek Sıkça Sorulan Sorular

Salon Beyaz Melek kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Salon Beyaz Melek kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Salon Beyaz Melek kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Salon Beyaz Melek kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Salon Beyaz Melek Hakkında

Muhteşem mekan, kusursuz bir kına organizasyonu… İşte Salon Beyaz Melek Mersin’i özetleyen sihirli kelimeler! Hayatınızın belki de en değerli anlarını yaşayacağınız salonumuz, birbirinden güzel hizmet ve olanaklarıyla siz değerli gelin adaylarını bekliyor.

Peki uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek, eşsiz bir organizasyona hazır mısınız? Cevabınız ‘’Evet!’’ ise ihtiyaçlarınızı dikkate alarak hazırladığımız kına paketimizden bahsedelim;
Öncelikle konuklarımızı geniş ve ferah yapısıyla dikkat çeken modern salonumuzda ağırlıyoruz. Son zamanların trendlerini dikkate alarak dekore ettiğimiz bu salonumuzda görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor. Bu özelliğimiz sayesinde hayalini kurduğunuz kına gecesi konseptini rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz.

Davetlilerinizin konforunu düşünerek geniş oturma alanları oluşturduk. Sadeliğin ve zarafetin göstergesi beyaz renk masa ve sandalyelerimizi de çok beğeneceğinize eminiz. Üstelik beyaz melek resminin bulunduğu geniş pist alanımız da salonumuzun dekorasyonuna ayrı bir hava katıyor. Burada arkadaşlarınızla birlikte dans ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
Kına merasimini yerine getireceğiniz kına tahtımızı salonun baş köşesine yerleştirdik. Tüm konuklarınızın sizi rahatça görebileceği bu alanı kına gecelerinin artık bir simgesi haline gelmiş kırmızı tül detaylarıyla süsledik. Kına töreninde ihtiyacınız olacak aksesuarları da rahatça yerleştirebileceğiniz bu kına merasim alanında kendinizi bir prenses gibi hissedeceksiniz.

Kına gecesi için mekan arayışınıza modern tasarımıyla son vermenizi sağlayacak Salon Beyaz Melek, bu değerli gece için aksesuar kiralama hizmeti de veriyor. Bindallı veya kaftan, kına mumu, kına takımı ve kına tepsisi gibi aksesuarları bizden temin edebiliyorsunuz. Üstelik davul şov, Hint kınası, kına ekibi, kına müziği ve kına süslemesi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Mersin kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Deniz Duman
    Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Palmiye Mah. 1205 Sokak Koluman Plaza F Blok Kat 1 D.3 Yenişehir / Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.