Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

North Sea Irısh Pub

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

North Sea Irısh Pub Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

North Sea Irısh Pub Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

North Sea Irısh Pub Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

North Sea Irısh Pub Sıkça Sorulan Sorular

North Sea Irısh Pub kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

North Sea Irısh Pub kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.North Sea Irısh Pub kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

North Sea Irısh Pub Hakkında

Bazen dans geceleri bazen akustik performanslar… Birçok etkinliğe ev sahipliği yaptığımız North Sea Irish Pub Mersin’de eğlenceli gecelerle sevenlerimizi kendimize âşık ediyoruz. Bir gelenin bir daha uğramak isteyeceği mekân olarak, profesyonel hizmetimizle karşınıza çıkıyoruz.


Eğlenceli bekârlığa veda partilerine ev sahipliği yapıyoruz. Düğün öncesi stresinizi atmak için bir etkinlik yapmak istiyorsunuz. Bunlardan biri olan bekârlığa veda partisi ise daha eğlenceli ve coşkulu bir kutlama oluyor. Bu yüzden yakın arkadaşlarınız ile felekten bir gece çalmak istiyorsunuz. Tam bu noktada karşınıza çıkıyoruz. Çünkü North Sea Irish Pub olarak restoranımızda iyi sanatçıları ağırlayarak kaliteli canlı müzik hizmeti sunuyoruz. Program başlayıp bitene kadar zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Sonuna kadar eğlenip düğün öncesi en fazla bir hafta önce gerçekleşen partinizde stresinizi atıyor ve düğüne psikolojik olarak hazırlanıyorsunuz.


Mekânımız içerisinde kız arkadaşlarınızla da rahatlıkla gelebiliyorsunuz. Güvende hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Aynı zamanda bir aile mekânı da olduğumuz için eğlenceyi bu güvenin içine yediriyoruz. Gelme amacınız da zaten güvenli bir şekilde eğlenmek! Bekârlığa veda partinizin sonunda kahkahalarla mekânımızdan ayrılmanızı istiyoruz. Hizmetten son derece memnun kalmanız ve her konuda tatmin olmanız, bizi mutlu ediyor.


Birbirinden lezzetli bir menü ve kokteyller sunuyoruz size. Gelip içeriğinde her bir lezzeti ve yerli yabancı içkileri denemek isteyeceğiniz bir listeye sahibiz. Bu yüzden dilerseniz öncesinde menü tadımı gerçekleştirebiliyorsunuz. Hatta değişiklikler de yapabiliyorsunuz. Çünkü misafirlerimizin istedikleri her zaman önceliğimizdir!


Eğer North Sea Irish Pub Mersin iletişim bilgilerini merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar kolay! İletişim formunuzu görür görmez de telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Palmiye Mahallesi, Adnan Menderes Blv. No:28

 • Haritadaki Konumu

  North Sea Irısh Pub Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.