Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Lagün Park Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lagün Park Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Lagün Park Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Lagün Park Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Lagün Park Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Lagün Park Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Lagün Park Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Lagün Park Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Lagün Park Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Lagün Park Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Lagün Park Restaurant Hakkında

Kına organizasyonlarınızı yılın trendine uygun konseptte geçirmek isteyen çiftlere birbirinden farklı alternatifler sunuyoruz. Lagün Cafe Erdemli Mersin olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapsak da özel günlerde kır alanımızı misafirlerimize tahsis ediyor, keyiflerince eğlenebilecekleri bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.


Sadece kına gecelerinde değil birçok etkinlikte faaliyet gösterebiliyoruz. Düğün, nişan, sünnet, yıl dönümleri başta olmak üzere klise düzeninde nikâh ve nikâhı töreni sonrasında sevdiklerinizle birlikte kutlama yemeği organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız her damak zevkine uygun lezzetlerimizle sizi buluşturuyoruz.


Her mevsim hizmet verebiliyoruz. Restoranımızda denize sıfır konumda bulunan açık alanımız, şık tasarımı ve ferahlığı ile göz kamaştıran kapalı alanımız ve ağaçların çevrelediğini geniş kır alanımız bulunuyor. Gerçekleştireceğiniz organizasyon türüne ve mevsime uygun olarak istediğiniz alanı size tahsis ediyoruz.


Kına organizasyonlarını hayaliniz sınırlandırmanıza izin vermeden istediğiniz konseptte eğlenme fırsatı tanıyoruz. Masa ve sandalyeleri bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde giydirmeler kullanarak hazırlıyor, yorulduğunuzda oturabileceğiniz ve arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çekilebileceğiniz kına tahtı dekoru kuruyoruz. Kına merasiminiz için ihtiyacınız olan aksesuarları da anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temin ediyoruz. Kına tepsisi, kına mumu ve nedime bileklerini seçeceğiniz renkte hazırlıyoruz.


Kaliteli ürünler kullanarak davetlilere ikram edeceğimiz kuru pasta ve çerezleri hazırlıyor, hijyenik mutfakta hazırlanan ikramlarımızı güler yüzlü bir şekilde servis ediyoruz. Yemekli bir organizasyn gerçekleştirmek istiyorsanız her damak zevkine uygun başlangıç, ara sıcak ve ana yemeklerin içeriğini birlikte belirliyoruz. Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir gün geçirmeye hazır mısınız? Özel günlerin değerini bilen bir mekânda kusursuz bir organizasyon geçirmek istiyorsanız Lagün Cafe Erdemli iletişim bilgisi için sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkar formu doldurmanız yeterlidir.

İletişim

 • Adres:

  Alata Mahallesi, Erdemli/Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Lagün Park Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.