Irmak Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Irmak Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Irmak Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Irmak Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Irmak Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Irmak Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Irmak Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Irmak Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Irmak Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Irmak Restaurant Hakkında

Anlam ve öneminin kültürümüzde oldukça önemi olan kına ve bekârlığa veda partinizi kaliteli hizmet alabileceğiniz bir adreste gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Irmak Restaurant olarak uzun yıllar boyunca Mersin’de faaliyet gösteriyoruz. Konumumuz itibariyle şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzakta doğayla iç içe olan bir lokasyonda yer alıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; nişan kutlamaları, nikâh sonrası yemek organizasyonu, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.


Organizasyonunuzu planlarken isteklerinizi çerçevesinde hareket ediyoruz. Özel günleriniz için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizi dinliyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptığımız organizasyonlardan edindiğimiz tecrübeyi sizinle paylaşarak farklı alternatiflerimizle planlamalar yapıyoruz. Güzel bir organizasyonun iyi bir planlamadan geçtiğini biliyor ve bu süreci titizlikle yürütüyoruz.


Restoranımız yemyeşil ağaçlarla çevrili çim alandan oluşan bahçeye ve şık iç mimarisi ve dizaynıyla göze çarpan kapalı alana sahip. Butik organizasyonlar için önerdiğimiz kapalı mekânımız gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerine sahip olduğundan dolayı her mevsim organizasyonları için elverişlidir. Açık alanda kutlama yapmak istiyorsanız geniş kır bahçemizi size tahsis ediyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalye yerleşim planını oluşturuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunduğumuzdan dolayı bahçemizi kendi tarzınızda süsleyebilirsiniz.


Son dönemlerde farklı konseptlerde kutlanan kına gecelerinde isteğiniz üzere size değişik alternatifler sunuyoruz. Anlaştığımız organizasyon firmalarından kına tahtı, kına süslemeleri temin ederek bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde dekorlar kullanıyoruz. Tercih edilen Antalya kına mekânlarından biri olarak istediğiniz gibi bir organizasyon geçireceğinizin sözünü verebiliyoruz.


Organizasyonlarda yemekli ve yemeksiz olarak size özel menüler hazırlıyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından yapılan yemekler hijyenik mutfağımızda hazırlanmaktadır. Güler yüzünü eksik etmeyen servis elemanlarımız gün boyu isteklerinizi yerine getiriyor. Siz de unutulmaz bir organizasyon geçirmek istiyorsanız Irmak Restaurant Mersin adres ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çavak Mahallesi 33110 Yenişehir Mersin

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Irmak Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.