Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Hatay Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hatay Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hatay Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hatay Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hatay Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Hatay Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hatay Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hatay Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hatay Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hatay Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hatay Restaurant Hakkında

Bundan 16 yılı aşkın süre önce Mersin’de hizmet vermeye başladık. Hatay mutfağının seçkin lezzetlerini misafirlerimizle buluşturmayı amaçlayarak açtığımız işletmemiz, zamanla özel günlerinde odak noktası haline geldi. Samimi atmosferimiz, cazip fiyatlarımız sebebiyle yemekli bir organizasyon düşünmeyen çiftlerin bile aklına yerleştik. 6 kişilik bir yönetim kadrosuyla butik davetleriniz için hizmet veriyoruz.

Bir lezzet karnavalına ortak olacağınız restoranımızda Süleyman ustanın özenle hazırladığı Hatay mutfağına özel harika tatları çok beğeneceğinize eminiz. Her biri son derece hijyenik ortamlarda hazırlanmakta olup harika görsellikleriyle sizinle buluşuyor. Üstelik Hatay Restaurant Mersin menüsünün içeriği de oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Hatay dışında Türk mutfağının da seçkin lezzetleri yer alıyor.

450 misafiri ağırlayabileceğimiz restoranımızda, bekârlığa veda kutlamalarınız için özenle çalışıyoruz. Organizasyon sorumlumuz her an yanınızda olup muhtemelen ilk defa gerçekleştireceğiniz davetiniz için profesyonel bir hizmetle çalışıyor. Önceden size programı anlatarak soru işaretlerinizi siliyor ve size destek oluyor. Bunun dışında fiyatlarımızdan bahsedecek olursak oldukça uygun bir bütçeyle karşınıza çıkıyoruz. Az öncede de bahsettiğimiz gibi yemekli bir davet düşünmüyorsanız bile sayemizde bunu alternatifi de değerlendirmeye başlıyorsunuz.

Bekârlığa veda kutlaması gibi ayrıntısı oldukça yüksek davetleriniz için elimizden geleni yapıyoruz. İleride geriye dönüp baktığınızda memnun olacağınız bir organizasyon sunuyoruz size. Sevdiklerinizle birlikte eğlenirken iyi hissedeceğinize eminiz. Sigara içilen ve içilmeyen alternatiflerimizle birlikte Hatay Restaurant Mersin iletişim için yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız! Böylece profesyonellik çatısı altında da hayatınız en önemli gününü birlikte geçiriyoruz. Uygun fiyatın kaliteyle buluştuğu bir organizasyona sahip oluyorsunuz. Misafirlerinizin yıllar sonra bile hatırlayacağı ve sizin de gülümsemelerinizle karşılayacağınız yemek etkinliğiniz için gelin, planlamalara birlikte başlayalım!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Adnan Menderes Bulvarı İnönü Mahallesi Dağıstan II Apartmanı No:64/B (Cep Sineması Karşısı)

 • Haritadaki Konumu

  Hatay Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.