Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Harbiye Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Harbiye Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Harbiye Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Harbiye Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Harbiye Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Harbiye Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Harbiye Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Harbiye Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Harbiye Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Harbiye Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Harbiye Restaurant Hakkında

Bekarlığa veda kutlamanızı fasıl konseptinde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Hataylılar Harbiye Restaurant Mersin’de özel kutlamalarınız için profesyonel bir hizmet veriyor. Misafir sayısına göre değişen personel sayımızla birlikte bol kahkahalı ve eğlenceli bir kutlama düzenliyoruz.


İç mekânımız oldukça ferah. İçeri girdiğiniz anda bunu hissedebiliyorsunuz. Bekarlığa veda organizasyonları düğün öncesi yapılan davetler olduğu için eğlence noktası bizim için çok önemli. Stresinizi atmak için yakın arkadaşlarınız ile ortamın nabzını iyi tutabilen orkestramız sayesinde meyhane usulü bir eğlence sunuyoruz.


Hijyen konusuna oldukça dikkat ediyoruz. Çünkü mezeler, ara ve ana sıcaklardan oluşan menünüz bir bir önünüze gelirken gönül rahatlığıyla yemenizi istiyoruz. Günlük ve taze ürünler tercih ediyor, katkı maddesi içeren hiçbir malzeme kullanmıyoruz. Bunun dışında mutfak kısmında da ustalarımız yüzde yüz hijyen kurallarına uyarak marifetlerini gösteriyor. Keza servis ekibimiz de aynı şekilde hizmetlerini sunuyor. Ayrıca son derece güler yüzlü bir şekilde her an masanızın başında yardım etmek için bekliyorlar. Sorularınızı ya da ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır durumda olacaklar.


Önceden yüz yüze görüşmeye önem veriyoruz. Çünkü bu esnada yemek menünüzün içeriği dahi birçok konuyu ele alıyoruz. Hatta dilerseniz kendiniz ya da bir organizasyon firması tutarak masanızı süsleyebiliyorsunuz. Bekarlığa veda kutlamanızın olduğu gün ise size ekibimizden birini tahsis ediyoruz ve tüm gün masanızla ilgileniyor. Size de kahkahalar eşliğinde sohbet etmek, eğlenmek kalıyor.


Eğer bizimle iletişime geçmeyi planlıyorsanız, yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Böylece eğlenceli bir bekarlığa veda kutlamasının perdesini aralıyoruz. Kahve ya da çay eşliğinde kutlamanız hakkında ayrıntıları konuşuyor, yapabileceklerimizi değerlendiriyoruz. Gün gelip çattığında ise sizi harika bir atmosfer karşılıyor!

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Palmiye Mah. 1205 Sk. Gülenerler Apt. Altı Metro Sineması Karşısı

 • Haritadaki Konumu

  Harbiye Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.