• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Saon Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Grand Saon Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Grand Saon Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Grand Saon Otel Sıkça Sorulan Sorular

Grand Saon Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Saon Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Saon Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Grand Saon Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Saon Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Grand Saon Otel Hakkında

Mersin’in eşsiz deniz ve palmiye ağaçları manzarası eşliğinde özel günlerinizi en iyi şekilde kutlamanızı sağlıyoruz. Grand Savon Hotel olarak 2015 yazından bu yana Erdemli Ayyaş mevkiinde hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına bağlı olduğumuzdan dolayı her yıl kendimizi geliştiriyor, misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Butik düğünler, kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, nikâh sonrası aile yemeği başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partisini eşsiz manzara eşliğinde istediğiniz konseptle kutlayabileceksiniz. Kına ve bekârlığa veda partileri için klasik kutlamaların dışına çıkmak istiyorsanız Osmanlı ve modern tarzda süslemeler yaparak istediğiniz konsepti uyguluyoruz. Nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğrendikten sonra bindallı ve kaftan renginize uygun olan renkte anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temin ettiğimiz aksesuar ve dekorlarda bol seçenekler sunuyoruz. Kına mumu, kına tepsisi ve kına ile ilgili bütün aksesuarları temin ettiğimizden dolayı konsept bir gün geçirebileceksiniz.

Organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren davetli sayınızı öğreniyor ve bu doğrultuda açık alan restoranımızda masa ve sandalye düzenini hazırlıyoruz. Beyaz masa ve sandalyelerin bulunduğu restoranımızda her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde masa ve sandalyelerimizi konumlandırıyoruz.

Grand Savon Hotel Erdemli olarak organizasyonlara özel menüler hazırlıyoruz. Sizinle önceden konuşarak menülerimizi belirliyor ve yöresel lezzetlerimizi size sunuyoruz. Türk mutfağında çeşitli yörelerin lezzetlerinizi size sunuyoruz. Otelimizin profesyonel aşçıları tarafından hijyenik mutfakta yapılan yemeklerde kaliteli ürünler kullanıyoruz. Et ürünleri, sebze ve yeşillikleri güvenilir iş ortaklarımızdan temin ederek sizleri lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Siz de Mersin’in en güzel noktalarından birinde bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Ayas Mah. No:12 Erdemli, Mersin

 • Haritadaki Konumu

  Grand Saon Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.